Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 6 do sprawdzenia za darmo od jutra

Bezpłatny „weekend”.

Far Cry 6 będzie od jutra dostępny w ramach weekendu z darmowym dostępem, na wszystkich platformach sprzętowych. W planach jest też 60-procentowa przecena, jeśli gra przypadnie nam do gustu.

Już teraz zainteresowani powinni mieć możliwość pobierania potrzebnych plików (choć nie na Xboksach). Start zabawy 4 sierpnia o godzinie 18:00 polskiego czasu (dla korzystających z Ubisoft Connect). Dwie godziny później rozgrywkę zaczniemy na Epic Games Store oraz na konsolach.

Darmowy weekend zakończy się w poniedziałek, 8 sierpnia, o godzinie 22:00. Sprawdzimy także rozszerzenia, bazujące na popularnych licencjach i postaciach, takich jak Stranger Things, Rambo oraz Danny Trejo.

Dostępne będą wszystkie funkcje, włącznie z kooperacją. Jeśli zdecydujemy się na zakup, zachowamy wszystkie postępy. To nie pierwszy raz, gdy Far Cry 6 otrzymuje darmowy weekend - ostatnio promocję organizowano w marcu, choć przeceny były wtedy „tylko” 50-procentowe.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Far Cry 6

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze