Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani Half-Life chcą pobić rekord jednocześnie grających osób

Po sukcesie akcji z HL2.

Fani Half-Life zamierzają w przyszłym miesiącu pobić rekord jednoczesnej liczby zalogowanych jednocześnie użytkowników na Steamie. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Dokładna data to niedziela, 14 sierpnia, o godzinie 17:00 polskiego czasu. O tej porze wszyscy uczestnicy inicjatywy powinni włączyć tytuł. Można nawet zacząć grać, jeśli ktoś ma ochotę. Mobilizację prowadzą popularni w społeczności youtuberzy, co gwarantuje nagłośnienie akcji.

Celem jest przekroczenie liczby 6022. Tyle według serwisu SteamDB wynosi obecny rekord jednoczesnej liczby graczy pierwszego Half-Life, zanotowany 23 stycznia 2020 roku. Powinno się udać, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że podobna akcja - choć w Half-Life 2 - przyciągnęła rok temu ponad 16 tys. osób.

Do wzięcia udziału potrzebna jest oryginalna kopia na Steamie. Wersje Half-Life Source, Opposing Force, Blue Shift, Black Mesa lub jakikolwiek inne nie będą wliczane. Co więcej, grę trzeba uruchomić na co najmniej 30 minut - krótszy czas nie zostanie zarejestrowany w bazie danych aplikacji Valve.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Half-Life

PS2, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze