Skip to main content

Fallout 4 - screeny z wersji PS4

Drobne spoilery.

W sieci pojawiły się pierwsze, nieoficjalne screeny z gry Fallout 4 w wersji na konsolę PlayStation 4.

Obrazki zdają się pochodzić z hiszpańskiej wersji językowej, pokazując sam początek rozgrywki - wyjątkowo ostrożni gracze mogą uznać je za spoilery.

Jak wiemy już z pierwszych materiałów wideo, Fallout 4 nie grzeszy urodą, co widać także teraz: po sterylnych lokacjach, niskiej rozdzielczości tekstur, rozmytych kolorach i krótkim zasięgu rysowania detali na poniższych screenach (dzięki, NeoGAF).

Zwłaszcza ostatni obrazek - ze spojrzeniem na zabudowania - prezentuje się skromnie, choćby w porównaniu z prezentacją z targów E3, przygotowaną zapewne na PC. W oczy rzuca się choćby kompletny brak cieni w oddali. Źródło screenów nie jest jednak znane - możliwe, że nie pochodzą one z ostatecznej wersji gry.

Warto także pamiętać, że zrzuty z ekranu obarczone są dodatkową kompresją. Obejrzeć możemy między innymi sympatycznego pieska, interfejs, Pip-Boya czy powrót figurek z Vault-Boyem, zapewne podnoszących statystyki.

Fallout 4 debiutuje 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Odsłony na konsole zadziałają w 30 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 1080p.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Zobacz także