Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 14 z licencją polskiej Ekstraklasy

Oraz 325 tys. sprzedanych egzemplarzy poprzedniej odsłony serii.

Polski oddział Electronic Arts poinformował, że w najnowszej odsłonie serii FIFA znajdzie się „w pełni licencjonowana T-Mobile Ekstraklasa”.

„Jesteśmy zachwyceni faktem powrotu T-Mobile Ekstraklasy do Fify 14. Liga dołącza do 29 światowych lig sprawiając, że najnowsza FIFA jest najbardziej komplementarną i pełną licencji grą w swojej historii” - powiedział Jarosław Kędzior, dyrektor marketingu i sprzedaży regionalnej w Electronic Arts.

„Kontynuujemy współpracę z lat poprzednich, która sprawia, że zarówno wszystkie kluby Ekstraklasy, jak i T-Mobile Ekstraklasa będą obecne w nowej edycji gry wideo z serii FIFA. Możliwość wygrywania trofeów ukochaną drużyną czy mierzenia się online z graczami z całego świata to z pewnością wspaniała atrakcja dla kibiców Klubów Ekstraklasy” - dodaje Marcin Animucki, wiceprezes zarządu Ekstraklasy S.A.

Tym samym potwierdzono nieoficjalne informacje, które pojawiały się w sieci w ostatnich miesiącach: najpierw ze strony firmy bukmacherskiej STS, a kilka dni temu na Twitterze od redaktora naczelnego serwisu Weszło.

Wydawca poinformował także, że FIFA 13 w dniu swojej premiery we wrześniu 2012 roku znalazła 56 tysięcy nabywców, a łącznie sprzedano w Polsce ponad 325 tys. sztuk gry.

FIFA 14 ukaże się 26 września, na PC i konsolach obecnej generacji, w pełnej, polskiej wersji językowej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze