Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś zapowiedź Warzone 2 - sugeruje informator

Gra „zbudowana od podstaw”.

Popularny informator Tom Henderson zapewnia, że jeszcze dzisiaj doczekamy się zapowiedzi Call of Duty: Warzone 2, „zbudowanej od podstaw” kontynuacji popularnego battle royale.

Nowy tytuł ma zadebiutować podobno razem z tegorocznym Call od Duty: Modern Warfare 2, lecz nie jest obecnie jasne, czy obie produkcje ukażą się dokładnie w tym samym terminie.

Ciekawe, jaką mapę zaoferuje Warzone 2

Henderson dodaje, że przygotowanie produkcji od podstaw pozwoli ominąć wiele z istniejących w „jedynce” ograniczeń technicznych, wynikających z integracji z Black Ops Cold War. Dlatego też w nowej grze pojawi się na przykład suwak FOV na konsolach.

Activision podczas spotkania z twórcami treści nie chciało podobno komentować, czy Warzone 2 będzie dostępne wyłącznie na konsolach nowej generacji.

Poza tym Henderson nie podaje żadnych innych szczegółów. Jakość informacji informatora zweryfikujemy o godzinie 19:00, gdy podobno ma dojść do oficjalnej zapowiedzi.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze