Skip to main content

Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Garrison

Cały sprzęt wojskowy do znalezienia w dzielnicy Garrison w Central Loop.

Garrison to jedna z dzielnic Central Loop w Dying Light 2. Tak jak w większości części mapy, znajdziesz tutaj sporo przedmiotów do zebrania, w tym także sprzęt wojskowy - co jest tematem niniejszej strony.


Na tej stronie:


Zrzut wojskowy #1

Zbiór pierwszego zrzutu wojskowego - a także dwóch kolejnych - rozpoczniesz w tym samym miejscu. Możesz podjąć się go po ukończeniu misji głównej Audycja. Udaj się wtedy do wieżowca VNC (1). Zbliż się do ogrodzenia od strony południowej i wejdź do budynku (2).

Biegnij korytarzem w prawą stronę i wezwij prawą windę (3) - poczekaj chwilę, gdyż zjazd na dół zajmie nawet kilkadziesiąt sekund. Wejdź do środka i wybierz z panelu dach wieżowca VNC (4).

Gdy wyjdziesz na górę, obróć się do tyłu i wdrap się na dach windy. Teraz wejdź na wieżę (5) przed tobą. Stań na krawędzi po lewej stronie i idź na wieżę poniżej (6).

Obróć się teraz w kierunku północnym i popatrz na budynki na dole. Na dachu budynku na wprost (7) znajdziesz pierwszy zrzut wojskowy. Po prostu zeskocz i otwórz paralotnię, a powietrze zaniesie cię do celu.


Zrzut wojskowy #2

Wróć teraz na dach wieżowca VNC. Stań przy barierce (8) na wprost od wyjścia z windy i zwróć uwagę na budynek (9) na dole - na prawo od tego, który ma pochyły dach. Wykorzystaj paralotnię, by tam dolecieć i zbierz drugi sprzęt wojskowy.


Zrzut wojskowy #3

Po raz kolejny wróć na dach wieżowca VNC. Wyjdź z windy, skręć w lewo i wejdź na dach (10) niewielkiego obiektu.

Stań na krawędzi, obróć się delikatnie w prawo i zwróć uwagę na budynek, z którego zwisa spadochron (11). Zeskocz z krawędzi, otwórz paralotnię i tam doleć, by zebrać ostatni w tej dzielnicy sprzęt wojskowy.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Downtown

Zobacz także