Skip to main content

Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Downtown

Sprzęt wojskowy do zebrania w dzielnicy Downtown.

Downtown to jedna z dzielnic w Dying Light 2 wchodząca w skład okręgu Center Loop. Prócz sporej ilości rozmaitych znajdziek, ukryte są tutaj także zrzuty wojskowe, za sprawą których zdobędziesz sprzęt wojskowy. Na tej stronie prezentujemy ich lokalizację i sposób dotarcia do każdego z nich.


Na tej stronie:


Zrzut wojskowy #1

Pierwszy zrzut wojskowy znajdziesz w północno-zachodniej (1) części dzielnicy, tuż obok wieży radiowej. Na ulicy przy budynku znajdziesz mechanizm (2), za pomocą którego dostaniesz się na dach.

Wejdź na rampę (3) i zeskocz z niej, otwierając jednocześnie paralotnię. Sprawi to, że zostaniesz wyrzucony do góry, wprost do zrzutu wojskowego (4). Wyląduj na dachu i zbierz przedmioty ze skrzyni - razem ze sprzętem wojskowym.


Zrzut wojskowy #2

Z miejsca, w którym był ostatni zrzut, odwróć się do tyłu i wejdź na dach budynku (5).

Obróć się teraz w lewo i zeskocz z krawędzi (6), a następnie otwórz paralotnię. Powietrze wyniesie cię do góry - wyląduj przy antenie (7).

Idź teraz do prawej krawędzi dachu (w kierunku południowym) i spójrz na budynki poniżej. Znajdziesz tam drugi zrzut wojskowy (8), na prawo od dachu zabarwionego na czerwono. Zeskocz z krawędzi i za pomocą paralotni doleć do przedmiotów.


Zrzut wojskowy #3

Trzeci i zarazem ostatni zrzut w tej okolicy znajdziesz we wschodniej części dzielnicy (9), tuż obok obozu o nazwie Zbiry z Downtown. Wbiegnij po rampie (10) i kieruj się na wprost, przez kolejne budynki.

Za przejściem z napisem Exit (tuż obok miejsca do spania) obróć kamerę w prawo i wskocz na piętro (11). Z niego przeskocz na drewnianą konstrukcję (12). Wbiegnij na nią, a następnie przeskocz na czerwone elementy i wespnij się do góry.

Obróć się do tyłu i przeskocz na drugi budynek, a następnie wdrap się na górę (13). Ponownie obróć się do tyłu, wskocz na konstrukcję przed tobą, a z niej przeskocz na drugą stronę (14).

Obróć się w lewo, idź przed siebie i wespnij się do góry (15) po czerwonych elementach. Obróć się w prawo i kontynuuj marsz wzdłuż ściany budynku (16).

Na końcu kładki obróć kamerę w prawo, przeskocz na drugi budynek i wykorzystaj uszkodzoną elewację (17), by wdrapać się wyżej.

Wejdź teraz do budynku, przebiegnij na drugą stronę i z ciemnego korytarza wejdź do windy (18). Wdrap się na górę szybu windy, by dojść na dach.

Tam znajdziesz trzecią i ostatnią w tej dzielnicy skrzynię ze zrzutem wojskowym.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Houndfield

Zobacz także