Skip to main content

Dying Light 2 - wszystkie pamiątki

Lista wszystkich notek, książek i innych znajdziek z grupy Pamiątki.

Pamiątki to jedna z grup znajdziek w Dying Light 2, a zarazem najliczniejsza z nich. Do zebrania jest łącznie 117 przedmiotów, w skład których wchodzą książki, wycinki z gazet, notki, kody do sejfów czy nieśmiertelniki poległych żołnierzy SP.

Spora część pamiątek zbiera się niejako sama - w trakcie przechodzenia misji otrzymasz powiązane z danym zadaniem przedmioty, które są uznawane przez grę za pamiątki. Najlepszym przykładem są nieśmiertelniki żołnierzy SP - często zbierał będziesz je w trakcie zadań, a każdy traktowany jest jako oddzielna znajdźka.

Przedmioty z tej grupy możesz podejrzeć w dowolnym momencie, otwierając menu i przechodząc do zakładki Przedmioty kolekcjonerskie (1). Po lewej stronie znajdziesz wszystkie zebrane pamiątki (2). Możesz kliknąć na dowolną z nich, by się jej przyjrzeć.


Przejdź do wybranej dzielnicy, by zebrać ukryte tam pamiątki - korzystaj ze spisu treści, by przenosić się do konkretnej znajdźki. Na stronach prezentujemy także przedmioty z innych grup, które możesz odnaleźć w danej dzielnicy.

[Wkrótce aktualizacja]

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz także