Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Houndfield: znajdźki i sekrety

Houndfield to jedna z większych dzielnicy w Dying Light 2, którą odwiedzisz w trakcie pobytu w Old Villedor. Jak w każdej części mapy, znajdziesz tutaj pamiątki, nagrania i graffiti do zebrania - co opisujemy na niniejszej stronie.


Na tej stronie:


Graffiti #1 - Spokój ducha

Pierwsze graffiti w tej dzielnicy znajdziesz na południe od Wiatraka Wiśnia (1). Skrzynka (2) leży na niewielkim dachu, tuż pod muralem.


Graffiti #2 - Lata 80. wróciły!

Kolejne graffiti znajdziesz w centralnej części dzielnicy (3). Poszukiwaną skrzynkę (4) zbierzesz z dachu zlokalizowanego nad samym muralem.


Graffiti #3 - Tak różni, a tak podobni

Trzecie graffiti znajdziesz tuż obok poprzedniego (5), na południe od tutejszego metra. Skrzynka (6) stoi na dachu budynku, tuż obok muralu.


Graffiti #4 - Tik-Tak

Czwarte graffiti zlokalizowane jest obok dwóch poprzednich, niedaleko opuszczonego sklepu (7). Skrzynkę z farbą znajdziesz pod banerem (8) na dachu białego budynku.


Graffiti #5 - Bzyk

Kolejne, piąte już graffiti znajdziesz w północnej części dzielnicy (9), niedaleko Szpitala Saint Joseph. Skrzynka (10) leży na dachu, bezpośrednio pod muralem.


Graffiti #6 - Południowa ryba

Szóste graffiti ukryte jest przy wschodniej granicy dzielnicy (11), na wschód od tutejszego metra. Poszukiwana skrzynka (12) leży na dachu, na lewo od muralu.


Nagranie #1 - Dla Alice nr 2

To nagranie możesz zebrać w trakcie wykonywania misji pobocznej Klub książki 8. Przedmiot znajdziesz w mieszkaniu, które odwiedzisz podczas tej misji - możesz jednak zebrać je także potem, po ukończeniu samego zadania.


Nagranie #2 - Raport nr 2 dr Katsumi: naczelnej lekarki GRE

By zdobyć to nagranie musisz odwiedzić tutejsze centrum GRE - dokładniej Centrum badań nad IV stadium infekcji (13). Jako że wypełnione jest zarażonymi - w tym mnóstwem Przemieńców - lepiej wybrać się tutaj w nocy.

Po zejściu na niższe piętro otwórz jedne z tutejszych drzwi (14) - wymagany będzie wytrych. Po przejściu przez nie, nagranie (15) zbierzesz ze stolika na wprost wejścia.


Nagranie #3 - Jednostka 404: dziś jest dzień ćwiczeń nóg

To nagranie także zdobędziesz w trakcie wykonywania misji pobocznej - a dokładniej Ściana męstwa: śmiertelna wymiana. Przedmiot ten otrzymasz automatycznie w ramach zadania.


Pamiątka #1 - Kod do sejfu

Tę pamiątkę zbierzesz z kryjówki nocnego biegacza (16) zlokalizowanej niemal w samym centrum dzielnicy. Wbiegnij do budynku, przejdź do niewielkiego pomieszczenia i wejdź w interakcję z szafą (17), by odsłonić sekretne przejście.

Po wejściu do pomieszczenia z generatorem, otwórz skrzynię (18) i zbierz z niej kod do sejfu.


Pamiątka #2 - Trudne pożegnanie

Kolejna pamiątka ukryta jest w Szpitalu Saint Joseph (19), który odwiedzisz, na przykład, w trakcie misji głównej Wskaźniki zarazy. Przedmiot czeka na ciebie na tablicy ogłoszeń (20) w jednym z pierwszych pomieszczeń szpitala.


Pamiątka #3 - Artykuł z gazety: 11 października 2015 roku

Tę pamiątkę zbierzesz z opuszczonej kawiarni (21) zlokalizowanej w południowej części dzielnicy. Gazeta leży na stoliku, tuż za drzwiami (22).


Pamiątka #4 - Doktor Gambit

Przedmiot ten po raz pierwszy zebrać możesz w trakcie wykonywania misji głównej Veronika. Ukryty jest w północnej części dzielnicy (23). Poszukiwana notka (24) leży na ladzie.


Pamiątka #5 - Raport GRE: kwatermistrz Pike nr 1

Tę pamiątkę zbierzesz w ramach zadania pobocznego Teraz twój ruch.


Pamiątka #6 - Raport GRE: kwatermistrz Pike nr 2

Druga pamiątka, którą także zbierzesz w trakcie wykonywania wyżej wspomnianego zadania.


Pamiątka #7 - Raport GRE: kwatermistrz Pike nr 3

Kolejna pamiątka, którą zdobędziesz w ramach zadania pobocznego Teraz twój ruch.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze