Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 w końcowej fazie produkcji - Techland może wkrótce ogłosić nową datę premiery

Przekonują twórcy.

Tymon Smektała z Techlandu ujawnił, że produkcja Dying Light 2 dobiega końca. Zasugerował też, że nowy termin debiutu polskiej gry może zostać wkrótce ujawniony.

- Cały zespół pracuje nad ogłoszeniem nowej daty premiery i informacjami, które będą temu towarzyszyły. Wiem, że chcą zaskoczyć graczy, więc nie popsuję niespodzianki - wyjaśnia deweloper w rozmowie z Escapist Magazine.

Cover image for YouTube videoDying Light 2 - E3 2019 Trailer

- Mogę jedynie prosić, byście nam zaufali: projekt jest na ostatniej prostej i potrzebujemy waszego wsparcia - dodaje Smektała, który jest głównym projektantem powstającego Dying Light 2.

Gra miała zadebiutować wiosną 2020 roku, ale premierę opóźniono, nie przedstawiając nowego terminu debiutu. Tłumaczono, że twórcy potrzebują dodatkowego czasu, by móc w pełni zrealizować swoją wizję. Tytuł zmierza na PC, PS4, Xbox One i nowe konsole.

Spotkamy różne typy zombie

Sam wywiad dotyczył doniesień, według których projekt jest w „totalnej rozsypce”. Smektała i uczestnicząca w romowie Ola Sondej z Techlandu zaprzeczyli, podkreślając, że prace przebiegają bez większych problemów.

Źródło: Escapist Magazine

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze