Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2: A Huntress and a Hag już w grze. Darmowa aktualizacja zaprasza na polowanie

Spora dawka nowości.

Do Dying Light 2: Stay Human trafiła darmowa aktualizacja. A Huntress and a Hag oferuje nowe misje i wyposażenie, a także kolejnych przeciwników.

W Drugim Rozdziale połączymy siły z Łowczynią Shen Xiu, która przybyła do Miasta, by zapolować na Wiedźmę oraz zainfekowanych przez nią Siewców Zarazy - wyjątkowo niebezpiecznych, trudniejszych do wykrycia wrogów.

Skupiliśmy się na postawieniu graczy przed wyzwaniem, z którym jeszcze żaden z nich nie miał okazji się zmierzyć. Wiedźma jest ponadprzeciętną przeciwniczką, wystarczająco potężną, aby nagiąć zasady gry. Od teraz Dzień w Mieście będzie równie niebezpieczny, co Noc. Polowanie trwa, dlatego gracze muszą mieć się na baczności, jeżeli nie chcą stać się ofiarą” - opisuje Paweł Płaza z Techlandu.

W walce z nowym zagrożeniem pomoże rozbudowany arsenał, w którego skład wchodzą potężne bronie dystansowe, takie jak Kusza Łowcy i Balista, czy śmiercionośny w walce wręcz Łomotacz.

Równocześnie z premierą aktualizacji, w grze wystartowało również wydarzenie, w czasie którego będziemy mogli zdobyć żetony, które wymienimy na wyjątkowe przedmioty. Event trwa do 20 września.

A Huntress and a Hag nie jest jedyną z atrakcji, którą przygotował Techland. Już 13 października w grze zadebiutuje pierwsze, płatne DLC o nazwie Bloody Ties, które zaoferuje nową historię oraz lokację.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze