Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dreams - premiera pełnej wersji 14 lutego

Rozbudowany kreator od twórców LittleBigPlanet.

W trakcie dzisiejszego State of Play ujawniono datę premiery pełnej wersji Dreams. Produkcja od autorów cyklu LittleBigPlanet zadebiutuje 14 lutego 2020 roku, tylko na PS4.

Od kilku miesięcy tytuł był oferowany w ramach wczesnego dostępu. Wspomniany etap rozwoju zakończono jednak w miniony weekend - 7 grudnia grę wycofano ze sprzedaży. Dotychczasowi nabywcy mogą jednak nadal grać, otrzymają też finalne wydanie bez dodatkowych opłat.

Dreams jest rozbudowanym kreatorem, pozwalającym użytkownikom tworzyć własne mapy, światy, historie, a nawet całe gry. Możliwości są bardzo duże - dzięki edytorowi można przygotować produkcje z różnych gatunków.

W pełnej wersji pojawi się nowe wprowadzenie, a także seria kolejnych samouczków, które nauczą graczy obsługi narzędzia. W planach są również następne treści oraz szereg rozmaitych usprawnień.

Dreams pozwoli tworzyć zręcznościowe gry wyścigowe

Do tego Art's Dream - pełnowymiarowa gra stworzona przez deweloperów ze studia Media Molecule za pomocą kreatora, który zostanie udostępniony użytkownikom. Projekt złoży się z sekwencji, reprezentujących różne gatunki i oparte na odmiennych mechanizmach zabawy.

Autorzy obiecują jednocześnie, że po premierze będą rozwijać edytor o dodatkowe elementy. Na razie jednak zespół nie chciał ujawnić szczegółów na temat treści, które trafią do produkcji po lutowym debiucie.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Predator: Hunting Grounds ukaże się w kwietniu na PC i PS4. Polowanie łowcy w nowym zwiastunie

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze