Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon's Dogma: Dark Arisen trafi na PS4 i Xbox One

Na razie w Japonii.

Kultowa w niektórych kręgach gra RPG Dragon's Dogma z 2012 roku ukaże się także na PS4 i Xbox One. Mowa o rozszerzonym wydaniu, z podtytułem Dark Arisen.

Jak poinformował magazyn Famitsu, produkcja zadebiutuje w Japonii jesienią tego roku.

Artykuł Famitsu

Wydawca - Capcom - nie ujawnił jeszcze planów na premierę także w Europie i Stanach Zjednoczonych, gdzie produkcja także ma liczną grupę fanów.

Oryginał debiutował w 2012 r. Rok później na PS3 i X360 ukazała się rozszerzona wersja Dragon's Dogma: Dark Arisen, obejmująca nową lokację do eksploracji, system szybkiej podróży, wszystkie DLC oraz szereg innych zmian i nowości.

Ten pakiet w styczniu ubiegłego roku trafił także na PC, gdzie - według danych SteamSpy - znalazł około 680 tysięcy nabywców.

Fani czekają na kolejną, pełnoprawną odsłonę serii, lecz dotychczas doczekali się tylko darmowego Dragon's Dogma Online, przejętego raczej chłodno.

Dragon's Dogma to RPG z naciskiem na akcję i kamerę TPP. Bohater musi odnaleźć wielkiego smoka, który na początku przygody kradnie mu serce - dosłownie. Najważniejszym aspektem gry jest zręcznościowa walka, a świat składa się z wielu rozległych lokacji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dragon's Dogma: Dark Arisen

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze