Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon's Dogma trafi na PS4 i Xbox One w październiku

Dark Arisen.

Dragon's Dogma: Dark Arisen zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 już 3 października - poinformowali dziś przedstawiciele firmy Capcom.

Oryginał debiutował w 2012 roku, a później na PS3 i X360 ukazała się rozszerzona wersja Dragon's Dogma: Dark Arisen, obejmująca nową lokację do eksploracji, system szybkiej podróży, wszystkie DLC oraz szereg innych zmian i nowości.

To wydanie w styczniu ubiegłego roku trafiło także na PC i w ciągu miesiąca zdobyło tytuł najszybciej sprzedającej się komputerowej wersji jakiejkolwiek gry Capcomu.

Dragon's Dogma to RPG akcji. Bohater musi odnaleźć wielkiego smoka, który na początku przygody kradnie mu serce - dosłownie. Najważniejszym aspektem gry jest efektowna walka. Świat składa się z wielu rozległych lokacji.

„To kopalnia klimatycznych lokacji, wymyślnych potworów, unikalnego rozwoju towarzyszących postaci i świetnego systemu walki, od której po prostu trudno się oderwać” - możecie przeczytać w naszej recenzji oryginalnej wersji.

Cena wersji na PS4 i Xbox One wyniesie ok. 100 zł.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze