Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Mass Transit do Cities: Skylines z datą premiery

Miejska komunikacja.

Paradox Interactive sprecyzowało, że rozszerzenie Mass Transit do ekonomicznej strategii Cities: Skylines zadebiutuje w przyszłym miesiącu, 18 maja.

Cenę ustalono na 12,99 euro (ok. 56 zł).

Warto przypomnieć, że dokładnie za tydzień - 21 kwietnia - do sprzedaży trafi także Cities: Skylines w wersji Xbox One, ale jeszcze bez opisywanego rozszerzenia w zestawie.

Poniżej najnowszy trailer dodatku:

Mass Transit koncentruje się na transporcie publicznym, wprowadzając szereg nowych opcji przewozu pasażerów w ramach budowanego miasta: promy, sterowce, kolejki linowe oraz kolej jednoszynowa. Są też huby transportowe, pozwalające pasażerom zamienić jedną linię na inną.

Do tego nowe rodzaje dróg, mosty i kanały, zapewniające kolejne opcje transportu i przemieszczania pasażerów. Wszystko to oczywiście tworzy także nowe źródła dochodów dla naszej metropolii.

Już tradycyjnie, płatne rozszerzenie zadebiutuje razem z darmową aktualizacją. Łatka wprowadzi między innymi pomysły z modów: większy budżet na transport, pierwszeństwo dla służb ratunkowych na ulicach czy możliwość zmienienia nazw dróg.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze