Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Divinity: Original Sin 2 ufundowane na Kickstarterze w 12 godzin

Czekamy na cele dodatkowe.

Divinity: Original Sin osiągnęło cel na Kickstarterze w 12 dni. Sequel na zgromadzenie 500 tysięcy dolarów potrzebował już mniej niż 12 godzin.

Grafika nie zmieniła się w większym stopniu

Kampania rozpoczęła się wczoraj, a teraz na koncie widnieje ponad 605 tysięcy dolarów, od ponad 14 tysięcy użytkowników popularnego serwisu.

Tempo zbiórki zaskoczyło nawet samych deweloperów ze studia Larian. Szef firmy - Swen Vincke - zapewnia w komunikacie wideo, że twórcy nie zdążyli jeszcze przygotować celów rozszerzonych. Te pojawią się wkrótce.

„Kto by przewidział, że pomysł polegający na dodaniu kolejnych opcji dialogowych i historii postaci do złożonej produkcji RPG zdoła tak szybko zmobilizować tak wiele osób?” - napisano w aktualizacji na Kickstarterze.

Jak informowaliśmy wczoraj, Divinity: Original Sin 2 w jeszcze większym stopniu stawia na tryb wieloosobowy, rozszerzając kooperację do maksymalnie czterech osób i wprowadzając rywalizację podczas wykonywania określonych zadań.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Divinity: Original Sin 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze