Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Disney opóźnia premiery „Deadpool 3”, „Avengers: Secret Wars”, „Blade” i innych filmów

Pełna lista zmian.

Disney wprowadził znaczące zmiany w swoim kalendarzu. Opóźnił daty premier wszystkich największych produkcji od Marvel Studios, a także tych, które jeszcze nie doczekały się oficjalnej nazwy, choć wiadomo, że powstają.

Wydaje się, że najtrudniejsza sytuacja dotyczy filmu „Blade”. Jak informuje Variety, jego premiera została przeniesiona z 3 listopada 2023 r. na 6 września 2024 r. Pamiętajmy jednak, że projekt niedawno stracił reżysera, a scenariusz widowiska musi zostać od nowa napisany. Dodatkowo, wytwórnia w obliczu tylu problemów wstrzymała na razie prace przedprodukcyjne i odłożyła w czasie rozpoczęcie zdjęć do „Blade’a”.

Tak prezentują się pozostałe zmiany w kalendarzu Disneya:

  • „Deadpool 3” - premiera 8 listopada 2024 r. (zamiast 6 września 2024 r.)
  • „Fantastyczna czwórka” - premiera 14 lutego 2025 r. (zamiast 8 listopada 2024 r.)
  • „Avengers: Secret Wars” - premiera 1 maja 2026 r. (zamiast 7 listopada 2025 r.)
W trzeciej części Deadpool połączy siły z Wolverinem

Ruszyły także prace do dwóch tajemniczych projektów Marvela, które wciąż nie otrzymały oficjalnej nazwy. Wiemy tylko, że wytwórnia chciała pokazać jeden z nich 14 lutego 2025 r., ale wyznaczono mu nową datę na 7 listopada 2025 r.

Drugi zaś miał mieć premierę 1 maja 2026 r. Disney jednak postanowił na razie usunąć ten film ze swoich planów dystrybucyjnych i nie wiemy, jak potoczą się jego dalsze losy.

O autorze
Komentarze