Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Disney i Tencent tworzą mobilną grę na bazie filmów "Avatar"

MMORPG z trzema trybami.

Firmy Disney oraz Tencent zapowiedziały Avatar: Reckoning, nową mobilną produkcję MMORPG z akcją na księżycu Pandora, znanym z filmu „Avatar”. Premiera jeszcze w tym roku na iOS i Androidzie.

Gracze wybiorą jeden z trzech trybów rozgrywki: fabularne misje dla pojedynczego gracza, sieciową kooperację lub rywalizację. Wszystko to podczas eksploracji „nigdy wcześniej nie widzianych” zakątków świata.

Spotkamy „nowe klany Na'vi walczące o ochronę swojego domu, ścierające się z potężnymi siłami RDA, starającymi się wydobyć surowce naturalne księżyca”.

Powyższa grafika koncepcyjna stanowi jedyny dostępny obecnie materiał z gry. Za prace odpowiada chińskie stsudio Archosaur Games, w przeszłości twórcy World of Kings oraz Naval Creed.

Pierwszy film „Avatar” ukazał się już 12 lat temu, a obecnie trwa oczekiwanie na sequele. Pierwszy - „Avatar 2” - ukaże się w połowie grudnia obecnego roku, a dwa lata później do kin trafi też „Avatar 3”. Oba obrazy nagrywano jednocześnie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze