Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored 2 z trybem Nowej Gry Plus na PC, PS4 i Xbox One

Dowolne łączenie talentów.

Bethesda poinformowała, że obiecana łatka z trybem Nowej Gry Plus jest już dostępna na wszystkich platformach docelowych - PC, PS4 i Xbox One.

Przygotowany wariant zabawy po jednorazowym ukończeniu produkcji pozwala rozpocząć zabawę od początku, ale z zachowaniem wszystkich zdobytych dotychczas umiejętności i run.

Co więcej, gracze mogą swobodnie łączyć wybrane talenty z repertuaru dowolnej z dwójki postaci, tworząc dowolne kombinacje.

Jednocześnie wydawca poinformował, że na styczeń planowana jest kolejna darmowa łatka, z dalszym rozszerzeniem listy dostępnych funkcji. W przyszłym roku otrzymamy więc możliwość wyboru dowolnej misji oraz kolejne opcje poziomu trudności, z dostosowaniem warunków rozgrywki do własnych upodobań.

Akcja tytułu osadzona jest 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Emily Kaldwin zasiada na tronie Cesarstwa Wysp, ale w wyniku zamachu stanu musi uciekać do położonej na południu Karnaki. Wraz ze znanym z oryginału Corvo Attano, chce zdemaskować spisek i odzyskać władzę.

Dishonored 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze