Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3: Reaper of Souls z ekskluzywnymi opcjami dla wersji PlayStation 4

Możliwość importu postaci z PS3.

Poza krótszymi czasami ładowania, grafiką w 1080p (podobno także w 60 klatkach na sekundę) i wsparciem dla panelu dotykowego w nowym padzie, Diablo 3: Reaper of Souls otrzyma kilka innych, ekskluzywnych opcji tylko na PlayStation 4.

Jak informuje serwis Polygon, jedną z zarezerwowanych dla konsol opcji są „Avenger Kills”. Określony potwór po zabiciu gracza będzie mógł awansować na kolejny poziom, po czym „przenieść się” do rozgrywki znajomego i jego też zaatakować.

Potwór pojawi się podczas specjalnego wydarzenia, obwieszczany przez głos lektora: „Zabójca [imię znajomego] nadchodzi” - usłyszymy. Jeśli uda nam się pokonać wroga, zarówno my, jak i ostatni zabity przyjaciel otrzymają złoto i ekwipunek. Jeśli jednak zwycięży przeciwnik, awansuje na kolejny poziom i „przeskoczy” do kolejnej osoby na liście. Blizzard nie wie jeszcze, co zrobi z potworami, które staną się zbyt potężne.

Co więcej, gracze znajdujący legendarne wyposażenie otrzymają drugi przedmiot, który można oddać znajomym. Prezentowany ekwipunek będzie miał rzadki lub legendarny status i będzie zarezerwowany dla innego gracza, by nie można obdarować własnych postaci.

„Nawet jeśli nie podróżujemy wspólnie, mogę oddać drugiej osobie znaleziony przedmiot, przez co poczujemy, że bierzemy razem udział w przygodzie” - wyjaśnił deweloper z Blizzarda.

Posiadacze Diablo 3 na PlayStation 3 będą mogli przenieść posiadanych bohaterów do wersji PS4, choć twórcy nie podali jeszcze w szczegółach, jak zadziała to rozwiązanie.

Diablo 3 ukaże się na PlayStation 4 od razu w edycji „Ultimate Evil”, zawierającej podstawową wersję i dodatek.

Poniżej pierwszy trailer Diablo 3: Reaper of Souls na PS4:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły