Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3: Reaper of Souls w wersji na PC i Maca ukaże się 25 marca

Nie znamy terminu wydania wersji konsolowej.

Blizzard poinformował, że Diablo 3: Reaper of Souls zadebiutuje 25 marca 2014 roku. Termin ten dotyczy wyłącznie wersji na PC i komputery Mac.

Nie wiadomo czy Widmowy Ogar pomoże nam w boju

Nie znamy jeszcze daty premiery dodatku na konsolach. Podstawowa wersja Diablo 3 jest już dostępna na PlayStation 3, natomiast na PlayStation 4 ukaże się w zestawie Ultimate Evil Edition razem z rozszerzeniem.

Nowości, które wprowadzi dodatek to między innymi zupełnie nowe lokacje, szósta klasa postaci - Krzyżowiec - oraz tryb przygodowy.

Można już składać zamówienia przedpremierowe. Do wyboru oddano, oprócz zwykłego wydania, dwie edycje specjalne. Cyfrowa wersja Digital Deluxe oferuje zestaw schematów do transmogryfikacji uzbrojenia, czyli zmiany wyglądu części ekwipunku. Gracze otrzymają też wirtualnego Widmowego Ogara, Goblina skarbnika do World of Warcraft, trzy dodatkowe miejsca na postacie i portrety do StarCrafta 2.

Pudełkowa edycja kolekcjonerska zawiera wszystkie elementy wersji Digital Deluxe oraz:

  • Podkładkę pod mysz z wizerunkiem Anioła Śmierci
  • Album z grafikami z Reaper of Souls w twardej oprawie
  • Film o kulisach produkcji na DVD i Blu-Ray

Edycję standardową wyceniono na ok. 167 zł, a Digital Deluxe na ok. 250 zł.

Reaper of Souls zadebiutuje pięć dni po usunięciu z Diablo 3 domów aukcyjnych. Twórcy zdecydowali się na ten krok, by wprowadzić do gry nowy system zdobywania przedmiotów, zwany Loot 2.0. Części ekwipunku mamy dzięki niemu zdobywać rzadziej, ale będą one bardziej wyjątkowe.

Komentarze