Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 2 - zestawy przedmiotów: działanie, gdzie zdobyć

Premie za noszenie kilku przedmiotów z zestawu.

Jednym z typów wyposażenia w Diablo 2: Resurrected są zestawy przedmiotów. Gwarantują one potężne premie dla postaci, jednak wymagają zachodu, by je zdobyć. Z tej strony dowiesz się jak je pozyskać i w jaki sposób działają.

Przedmioty z zestawu rozpoznasz po ich zabarwieniu - wszystkie mają zielony kolor (1). Po najechaniu na dowolny tego typu przedmiot zauważysz w jego opisie spis elementów zestawu (2). Pozycje zabarwione na zielono oznaczają elementy ubrane na postać, czerwone zaś te, których brakuje.

Same w sobie nie oferują one tak wielkich premii jak przedmioty unikalne (złote) czy nawet rzadkie (żółte), jednak jeśli uda ci się zebrać pełny zestaw to zaoferują potężne wzmocnienie - jak +3 poziomy do wszystkich zdolności czy +50 do odporności na żywioły. By uzyskać ich premie muszą one być ubrane na postać - nie mogą leżeć luzem w plecaku.

Przedmioty z zestawu zdobędziesz w taki sam sposób jak inne elementy wyposażenia - zabijając stwory, bossów i otwierając skrzynie. Możesz przyspieszyć ten proces zwiększając parametr zdobycie magicznych przedmiotów twojej postaci.

Poprzednio: Diablo 2 - skuteczność ataku: szansa na trafienie

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze