Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 2 - sekretny krowi poziom: noga Wirta, odblokowanie

Jak wejść na krowi poziom.

Krowi poziom to sekretna lokacja w Diablo 2: Resurrected. By się do niej dostać musisz spełnić szereg wymagań, jednak jest to bardzo opłacalne - na miejscu czeka mnóstwo wrogów do wybicia, a co za tym idzie jest to świetna okazja do zdobycia doświadczenia i przedmiotów.

Na tej stronie wyjaśniamy gdzie zdobyć nogę Wirta i jak ją wykorzystać by otworzyć portal do sekretnego krowiego poziomu - a także kiedy możesz to zrobić.


Na tej stronie:


Noga Wirta - gdzie zdobyć

W pierwszej kolejności musisz zdobyć nogę Wirta. Przedmiot ten zlokalizowany jest w Tristram, do którego trafisz podczas misji W poszukiwaniu Caina. W północno-zachodniej części lokacji znajdziesz ciało Wirta (1). Kliknij na nie, a wypadnie noga Wirta (2), którą musisz podnieść.


Sekretny krowi poziom - jak otworzyć portal

Gdy zdobędziesz już nogę Wirta, musisz ukończyć rozgrywkę na tym poziomie trudności, pokonując Baala. Jeśli chcesz wejść na krowi poziom na koszmarze lub piekle, musisz ukończyć kampanię na tamtych poziomach.

Następnie udaj się do Obozowiska Łotrzyc w pierwszym akcie. Otwórz Kostkę Horadrimów i umieść w środku nogę Wirta i księgę miejskiego portalu (3). Potem wciśnij przycisk transmutacji (4).

Po wszystkim otworzy się portal do krowiego poziomu (5), do którego możesz wejść ty i wszyscy gracze będący w twojej drużynie. Wewnątrz znajdziesz mnóstwo wrogów-krów do zabicia, a także kilku unikalnych wrogów i krowiego króla.

Możesz wejść do krowiego poziomu dowolną ilość razy. Wystarczy rozpocząć rozgrywkę od nowa, udać się do Tristram by zdobyć nogę Wirta i otworzyć ponownie portal.

Uwaga - w podstawowej, nieodświeżonej wersji D2 zabicie króla krów blokowało kolejne wejścia do krowiego poziomu (dla gracza, który otworzył portal). W Diablo 2: Resurrected uległo to zmianie i można teraz bez przeszkód eliminować tego ikonicznego przeciwnika.

Poprzednio: Diablo 2 - zestawy przedmiotów: działanie, jak zdobyć

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze