Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Ziemia, Przygoda: Wrobieni

Zakładamy pułapki i skłócamy Czerwony Legion z Upadłymi.

Na początku zabawy zwrócisz pewnie uwagę na rekomendowany poziom Mocy dla tej misji. Choć sugeruje on posiadanie Mocy na oszacowanej na 40, możesz do tego zadania podejść nawet wcześniej, gdy jesteś nieco słabszy. Większa część walki bowiem wykona się praktycznie sama, o ile będziesz kierował się naszymi wskazówkami.


Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 40

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

Trostland, Europejska Martwa Strefa.

Misję rozpoczniesz niedaleko lokacji początkowej na Ziemi, czyli nieopodal kościoła. Znajduje się tam stary, zardzewiały samochód, a w jego środku aktywujesz zadanie. Udajemy się na drugą stronę kościoła, gdzie w jednym z budynków odnajdziesz terminal Upadłych - jest to niebieskie urządzenie, przypominające komputer. Aktywuj je.

Terminal Upadłych.

Teraz naszym zadaniem jest nagranie urywków mowy Upadłych. Nie trzeba ich jednak podsłuchiwać. Po prostu pokonuj znajdujących się w okolicy wrogów, którzy pozostawiać po sobie będą wspomniane urywki. Nad każdym z nich zauważysz znacznik, nie jest więc możliwe, aby przegapić wymagane fabularnie przedmioty.

Po zebraniu sześciu z nich udaj się do wskazanej znacznikiem lokacji, gdzie będziesz musiał przygotować zasadzkę. Po przejściu przez kopalnię znajdziesz wrota zabezpieczone laserowymi pułapkami. Strzelaj w ich czujniki z bezpiecznej odległości, aby utorować sobie przejście. W następnej komnacie natkniesz się na niewielki opór.

Po oczyszczeniu terenu podejdź do białego okręgu na ziemi, gdzie będziesz mógł przeskanować materiały wybuchowe - po prostu przytrzymaj tam przycisk interakcji. Następnie skorzystaj z teleportu znajdującego się przy windzie, aby przenieść się do innej lokacji. Tam pozbądź się nieprzyjaciół i wejdź na wzgórze oznaczone ikoną zadania, po czym przeskanuj zaznaczony obszar.

Po założeniu pułapek trzymaj się któregoś wzgórza.

W ten sposób zamontujesz pułapki z czerwonych laserów i wybuchowych beczek. Zajmij pozycję na którymś z pagórków, skąd będziesz miał doskonały widok na pole walki i będziesz miał możliwość schowania się w każdym momencie, jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba.Utrzymuj granat na przeciwnika z żółtym paskiem zdrowia, a więc mini-bossa. Dobij go ewentualnie superzdzolnością (sugerujemy jednak pozostawienie jej na potem), ale nie przejmuj się - nie należy do najmocniejszych przeciwników. Zasadnicza większość nieprzyjaciół powinna zabić się sama, wchodząc właśnie w przygotowane wcześniej pułapki.

Problematyczny może okazać się także Hoplita, który generować będzie ciężką do przebicia tarczę - po prostu przeskocz za niego lub poczekaj, aż tarcza przestanie działać i użyj na nim najcięższych broni. Zasadzki zregenerują się po pierwszej walce, a na arenie pojawi się kolejny mini-boss, tym razem nieco silniejszy. Jeśli masz naładowaną superzdolność, to doskonały moment na jej użycie. Po zlikwidowaniu wszystkich nieprzyjaciół, misja dobiegnie końca.

Komentarze