Skip to main content

Demo Resident Evil 3 już dostępne

Można pobierać.

Aktualizacja: Demo Resident Evil 3 jest już dostępne. Wersję testową można aktualnie pobrać na Steamie, PlayStation 4 i Xbox One.

Poniżej linki do pobrania:


Oryginalna wiadomość: Capcom poinformował, że 19 marca udostępni demo remake'u Resident Evil 3 - wersja testowa pojawi się na PC, PS4 i Xbox One. Dodatkowo 27 marca ruszy otwarta beta trybu wieloosobowego, czyli Resident Evil Resistance.

W demie kampanii fabularnej zwiedzimy ulice Racoon City i zmierzymy się z nieumarłymi krążącymi po okolicy. Pojawi się też Nemesis. To sekcja, którą kilkukrotnie prezentowano już na fragmentach rozgrywki w sieci.

Zobacz na YouTube

„Mimo że Resident Evil 3 bardziej niż poprzedni remake stawia na akcję, nie radzimy przeprowadzać agresywnego szturmu” - ostrzega Capcom. „To tylko demo, ale będziecie musieli oszczędzać amunicję i przedmioty, jeżeli chcecie mieć szansę przetrwania”.

Wydawca nie podał szczegółów testów beta Resident Evil Resistance. Prawdopodobnie - wzorem innych podobnych wersji - otrzymamy jedną mapę do sprawdzenia.

Mastermind obserwuje pole walki przez kamery

W Resistance drużyna składająca się z czterech osób stara się wydostać z budynku. Przeciwnikiem jest tzw. Mastermind, w którego również wciela się gracz. Czarny charakter przeszkadza zespołowi, rozkładając pułapki, blokując drzwi i „odradzając” potwory na mapie. Sam też może wcielić się w monstra.

Resident Evil 3 Remake zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Następnie: Watch Dogs za darmo w Epic Games Store

Read this next