Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Debiutuje ostatni odcinek pierwszej serii skradanki Hitman

Ujawniono plany na listopad.

Square Enix opublikowało krótki zwiastun skradanki Hitman, prezentując kilka ujęć z ostatniej misji pierwszego „sezonu” produkcji, z akcją w Japonii - na wyspie Hokkaido.

Szósty epizod łączy zaawansowaną technologię z tradycyjnymi wartościami Kraju Kwitnącej Wiśni. Możemy więc spodziewać się ogrodów Zen, ciepłych źródeł i organicznych restauracji sushi.

Plany na listopad

Na Hokkaido zwiedzamy ekskluzywny, prywatny szpital korporacji GAMA, połączony z kurortem wypoczynkowym. Celem jest wyeliminowanie dwóch osób.

Twórcy przygotowali ponad 70 wyzwań, 9 lokacji startowych, 7 miejsc na ukrycie broni, 6 broni i gadżetów, kolejne przebrania czy następny kontrakt w ramach „The Sarajevo Six”, dostępny wyłącznie na PS4.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Jednocześnie wydano aktualizację gry. Na mini-mapie pojawił się wskaźnik północy, podczas ładowania widzimy wizerunki celów, usprawniono listę broni i wyeliminowano sporo błędów.

Znamy też listę wydarzeń specjalnych na listopad: trzy kolejne „nieuchwytne cele” i jedenaście kontraktów specjalnych.

Na 31 stycznia zaplanowano premierę zbiorczego wydania pudełkowego, obejmującego wszystkie sześć odcinków, prolog oraz bonusowe DLC.

Warto przypomnieć, że produkcja nie zakończy się najpewniej na jednej serii, a plany twórców zakładają co najmniej trzy cykle odcinków.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze