Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deathloop - Niespodziewana niespodzianka: snajperka

Zdobywamy karabin snajperski.

Celem tego krótkiego zadania w Deathloop jest zdobycie potężnej i unikalnej broni, jaką jest karabin snajperski. To jedna z nielicznych broni, która posiada celownik z przybliżeniem. Po oddaniu jednego, celnego strzału ze snajperki w głowę zlikwidujemy prawie każdego wroga.

Aby odblokować tę misję, jeśli jeszcze nie ma go na liście, należy udać się do Updamm popołudniu, a zadanie, po jakimś czasie, pojawi się na ekranie tropów arsenału.

Znacznik misji doprowadzi cię do miejsca, gdzie znajduje się "niespodzianka". Na placu Dorseya, przed posiadłością Aleksisa zobaczysz wielkie pudło z prezentem (1). W pobliżu nie natkniesz się na żadnego wroga, co już samo w sobie jest podejrzane.

I tak w rzeczywistości jest, gdyż - gdy tylko pociągniesz a dźwignię przymocowaną do prezentu - rozpocznie się ostrzał z mieszkania nad piekarnią (Bakery) (2), a także pojawią się przeciwnicy, którzy cię zaatakują. Najpierw zlikwiduj zwykłych wrogów, ale zniknij z pola widzenia snajpera, a dopiero potem zajmij się oponentem z karabinem snajperskim.

Kiedy teren będzie w miarę czysty, udaj się do mieszkania Colta, które znajduje się naprzeciwko piekarni. Z okna wychodzącego na ulicę zastrzel snajpera (3) i pozostałych wrogów.

Gdy się ich pozbędziesz, wejdź do mieszkania nad piekarnią i podnieś karabin snajperski Sepulchra Breteira - w ten sposób odbierzesz nagrodę i zakończyć zadanie. Nie zapomnij nasycić broni, aby ją zatrzymać na stałe.

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Tropy arsenału: jak zdobyć tabliczkę karnekinezy

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze