Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Rainier

Znajdź jedynego ocalałego.

Na tej stronie dowiesz się, jak ukończyć zadanie poboczne z cyklu Zgubione i znalezione - Zaginiona osoba: Rainier w Dead Island 2. W tym zadaniu ponownie udasz się do laboratorium dr Reeda w Ocean Avenue.

  • Pobierz ogłoszenie z tablicy w hotelu Serling. Misja ta pojawi się dopiero po ukończeniu głównego wątku fabularnego oraz poprzednich zadań poszukiwawczych.
  • Udaj się do laboratorium dr Reeda - to ostatni budynek w północno-wschodniej części miasta. Przebrnij do ostatniej sali, gdzie zmierzysz się z grupą ogniowych wrogów. Przy pokonanym Oślizglaku znajdziesz wiadomość (1) zatytułowaną Kandydat Rainier - zbierz ją.
  • Udaj się do Hollywood Boulevard i biegnij na stację metra, omijając wrogów. Rozpraw się jedynie z tymi, którzy czekają na ciebie u końcu drogi, gdzie znajdziesz Rainiera zamkniętego w składziku za czerwonymi drzwiami.
  • Po rozmowie udaj się do swojej kryjówki niedaleko (ikona warsztatu). Wewnątrz nie znajdziesz jednak poszukiwanego dozorcy, ale notatkę na regale, brzmiącą Zgłoszenie zdarzenia.
  • Wyjdź na stację i zeskocz na niższy poziom, gdzie znajdują się tory. Pozbądź się Łamacza Lenny’ego, który posiada klucz do schowka. Jeśli zrobisz to szybko, resztę potworów będziesz mógł zignorować. Wróć do Rainiera, jednak uważaj - przemienił się w Wybuchacza. Po jego eliminacji otrzymasz schemat: Doskonała modyfikacja do walki wręcz: Przebijacz.

Następnie: Dead Island 2 - CENZURA

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Steve

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze