Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Sztuka ciała: Ciężar

Znajdź kości ramienne dla Franceski.

Po ukończeniu misji Sztuka ciała: Wizjonerka w Beverly Hills, możesz podjąć się zadania pobocznego Sztuka ciała: Ciężar w Dead Island 2. Od teraz kolejne zlecenia będą pojawiać się wraz z postępami w fabule głównej.

  • Udaj się do Franceski (1) w Beverly Hills. Na ścianie w jej garażu wisi kartka (2) ze zleceniem na przerośnięte kości ramienne, sztuk pięć. Po ich zebraniu wrzuć je do wiadra stojącego przy tablicy.
  • Kości ramienne pozyskasz z Łamaczy oraz ich płonącej odmiany, których licznie znajdziesz na plaży w Venice Beach, ale także i w innych obszarach - ich przybliżona lokacja widoczna jest mapie regionu.
  • Uzbrój się w ostre narzędzia, którymi będziesz mógł ucinać ręce wrogom. Szczególnie dobrze nadaje się do tego tasak. Jeśli oręż wyposażony jest w atut Niszczyciel, masz większą szansę na pozbawienie wroga ręki. Nie zbierzesz kończyn z zabitego już przeciwnika. Każdy łamacz może upuścić oba ramiona, lecz niełatwo jest je odciąć. W razie problemów, spróbuj wykorzystać gwiazdki shuriken.
  • Ucięte kończyny zbierz z podłoża zapakowane w żółte worki. Wróć do zleceniodawczyni i wrzuć materię organiczną do wiadra przy tablicy ogłoszeń. Otrzymasz w nagrodę od Franceski miecz oraz odblokujesz możliwość handlowania z nią, by zdobyć kilka unikalnych schematów.

Następnie: Dead Island 2 - Sztuka ciała: Wilgotność

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Sztuka ciała: Wizjonerka

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze