Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Spłukani

Przedzieramy się kanałami do Santa Monica.

Ta misja w Dead Island 2 rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniej - Ruszamy do Santa Monica. Po śmierci swojego asystenta, Emma wyrzuca nas z rezydencji i odmawia wyruszenia z nami do doktora Reeda. Musimy sami przedrzeć się kanałami - misja główna Spłukani.


Na tej stronie:


Pójdź za ściekami do Santa Monica

  • Opuszczamy rezydencję Emmy i kierujemy się za nawigacją do wejścia do kanałów. Zaraz przed wejściem kręci się sporo zombie, także musimy je pokonać. Po walce otwieramy drzwi do kanałów i wchodzimy do środka. Zaraz po wejściu do głównej części ścieków trafimy na zamkniętą od drugiej strony furtkę. Wskakujemy na stos palet i po rurach przechodzimy na drugą stronę. Idziemy za nawigacją i przechodzimy przez drzwi.
  • Uruchomi się scenka, w której poznamy Pattona - nieco stukniętego byłego wojskowego, który ukrywa się w kanałach. Po obejrzeniu scenki mężczyzna wypuści nas po drugiej stronie podziemi. Początkowo podążamy za nawigacją w głąb kanalizacji. Po dotarciu do zbiornika burzowego będziemy musieli rozwiązać zagadkę z ustabilizowaniem ciśnienia w rurach.

Otwórz wroga śluzy

  • Idziemy za nawigacją do pomieszczenia kontrolnego. Omijamy pomieszczenie z kałużami chemikaliów na podłodze i w tylnym pokoju robimy trzy rzeczy: zamykamy zawór (1), niszczymy deski w oknach (2) i podnosimy kanister z wodą (3). Kiedy to zrobimy, wracamy do wcześniej pominiętego pokoju i usuwamy chemikalia z podłogi.
  • Następnie bierzemy kołowrót ze stołu i umieszczamy go na zaworze z liczbą 10. Kiedy będziemy gotowi, przekręcamy kołowrót z liczbą 10 - to zrównoważy ciśnienie w kadzi numer 1 - i wracamy do pomieszczenia, w którym rozwaliliśmy deski w oknie. Wyrównanie następnych dwóch zbiorników będzie wymagało od nas nieco refleksu i zgrania się w czasie.
  • Do wyrównania drugiego ciśnienia musimy przekręcić zawór z liczbą 45. Kiedy to zrobimy, szybko przeskakujemy przez okno do mniejszego pomieszczenia i przekręcamy zawór z liczbą 20. Kiedy drugi zbiornik się wyrówna, wracamy do kołowrotu z liczbą 10 i zakręcamy go. Następnie idziemy do zaworu z liczbą 45 i odkręcamy - tak wyrównaliśmy wszystkie trzy zbiorniki.
  • Wracamy do głównego pomieszczenia i podchodzimy do śluzy. Zaczną się otwierać, a my będziemy musieli bronić się przed sporą grupą zombie. Po walce misja zakończy się, a na jej miejsce automatycznie rozpocznie się kolejna - Jądro Ciemności.

Następnie: Dead Island 2 - Jądro Ciemności

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Ruszamy do Santa Monica

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze