Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Pijaństwo i zakłócanie porządku

Podążaj śladem imprezowiczów.

Zadanie poboczne Pijaństwo i zakłócanie porządku to jedna z misji Zgubione i znalezione w Dead Island 2. Możesz ją rozpocząć, gdy tylko dotrzesz do Ocean Avenue. Nagrodą za ukończenie jest nowa broń.

  • Na parterze Hotelu Serling w Ocean Avenue, przy klatce schodowej na końcu galerii, znajduje się toaleta. Wewnątrz znajdziesz telefon opisany tytułem: Melanżowcy.
  • Przejdź do lokacji Venice Beach, do salonu tatuażu na rogu, nieopodal kryjówki. By wejść do środka musisz przytrzymać czerwony przycisk i wśliznąć się, nim brama opadnie. Wewnątrz znajdziesz Krzykacza oraz nazwanego zombie: Granta. Po eliminacji upuści przedmiot: smartphone Nie ma to jak dobra dziara.
  • Kolejny cel znajduje się nieopodal: lokal Gang Green z zielonymi ścianami. Przed budynkiem powinien szwendać się nazwany zombie - Cole. Notatka, którą upuści nosi tytuł Gastrofaza.
  • Kolejny cel znajduje się w Nabrzeżu. Skieruj się na molo, w stronę lokalu Pier Grill. Tuż pod szyldem, na stoliku, zobaczysz kolejną poszlakę - Stary, coś przerwało.
  • Jordan - Piekielny Ośligzlak - znajduje się tuż obok lokalu. Wyeliminuj go, by zakończyć zadanie. By uniknąć podpalenia, warto skorzystać z broni palnej. W przeciwnym razie postaraj się trzymać za jego plecami, przeciwnik jest wrażliwy na obrażenia od cięć.
  • Aby zebrać nagrodę, powróć do hotelu Serling w Ocean Avenue. Wyjdź z galerii i skieruj się w prawo, do podziemnego parkingu. Twoim celem jest zaparkowany po lewej stronie SUV, a dokładniej - jego bagażnik.
  • Nagrodą za ukończenie zadania jest legendarny kastet: Zakąska. Poza wysokimi obrażeniami podstawowymi, zadaje także dodatkowe od ognia. W tej broni możesz modyfikować jedynie atuty.

Następnie: Dead Island 2 - Czysta kradzież

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - CENZURA

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze