Skip to main content

Dead Island 2 - Clickbait

Amanda nagrywa wideo dla followersów.

Clickbait to jedna z misji pobocznych w Dead Island 2, której możesz podjąć się w dzielnicy Bel-Air. Twoja postać pomaga w niej influencerce nakręcić krwawe wideo dla fanów.

  • Zadanie będzie dostępne po ukończeniu misji głównej Wybraniec. Aby je rozpocząć, musisz znaleźć się w tej okolicy (1) - kieruj się płomieniami na dachu - a następnie porozmawiać z Amandą, oznaczoną ikoną misji.
  • Zgodnie z poleceniem Amandy, włącz „jakąś nutę”. Dziewczyna będzie mieć dla ciebie trzy specjalne zadania, a pierwszym jest wykopanie 6 zombie z dachu. Najlepiej wyposażyć się w umiejętność (kartę) Kopnięcie z powietrza, która zapewnia podwójne kopnięcie. Ustaw się tak jak na poniższym obrazku (tuż pod Amandą) i po kolei wykopuj zombie.
  • Drugi test to okaleczenie 12 zombie. Po prostu walcz, celując w kończyny. O wiele łatwiej celuje się w nogi, kiedy kucasz, więc możesz to wykorzystać.
  • Trzecia próba wiąże się ze spaleniem 6 zombie. Najłatwiej zrobić to, łapiąc jeden z kanistrów z benzyną i rozlewając go wokół palących się obiektów, by rozprzestrzenić ogień. Zwabiaj przeciwników w to miejsce, by ich podpalić.
  • Po zakończeniu prób musisz jeszcze zabić pozostałe zombie w okolicy. Uważaj szczególnie na grubaska, który ma więcej życia i potrafi mocno przyłożyć.
  • Ostatni raz porozmawiaj z Amandą, a ukończysz zadanie.

Następnie: Dead Island 2 - Zmartwychwstanie Rexa

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Drętwa impreza

Zobacz także