Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead by Daylight - mapa: jak wylosować konkretną lokację

Rozgrywanie meczy na danych mapach.

W większości przypadków w Dead by Daylight nie będziesz miał wpływu na mapę, na której rozegrany zostanie mecz - jest ona losowana w momencie rozpoczęcia rozgrywki. Możesz jednak wpłynąć na to losowanie, zwiększając szansę na to, że pojawicie się w konkretnej lokacji. Na tej stronie prezentujemy jak tego dokonać.

W grze jest kilkanaście różnorakich lokacji, które dobierane są automatycznie. Zamiast jednak polegać na szczęściu, możesz wykorzystać dary by zwiększyć prawdopodobieństwo wylosowania konkretnej lokacji. W tej kwestii przedmioty te dzielą się na trzy grupy - oferujące odpowiednio nieznaczną, znaczną i ogromną szansę na wybranie danej mapy. Przykładem tej ostatniej jest Herb rodziny Yamaoka (1), dzięki któremu prawie na pewno traficie do lokacji Posiadłość rodziny Yamaoka.

Miej na uwadze, że inni gracze też mogą wybrać tego typu dar do wylosowania konkretnej lokacji. W takiej sytuacji zawsze zostanie wykorzystany przedmiot o największej rzadkości. Jeśli z kolei wybrane zostały dwie sztuki tej samej, to oba zostaną wycofane. W jednym i drugim przypadku dar trafi z powrotem do twojego ekwipunku i będziesz mógł z niego ponownie korzystać.

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - szczęście: co daje, jak zwiekszyć

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze