Skip to main content

Za darmo: Mafia, Shadow of the Tomb Raider, a nawet „Ród Smoka”

Jest w co grać i co oglądać.

Do 5 września na Steamie za darmo pobrać można pierwszą Mafię. Na Epic Games Store odbierzemy Shadow of the Tomb Raider oraz Submerged: Hidden Depths, podczas gdy na YouTube bez żadnych opłat obejrzymy pierwszy odcinek serialu „Ród Smoka” od HBO.

Sporo tego. W przypadku klasycznej Mafii mowa o obchodach 20-lecia zasłużonego cyklu. Jak informowaliśmy kilka dni temu, studio Hangar 13 potwierdziło także, że pracuje nad całkiem nową odsłoną serii, na którą trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

Shadow of the Tomb Raider w wydaniu Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths - z eksploracją zalanego świata - stanowią tymczasem „standardową” ofertę Epic Games Store, gdzie już od dawna pobieramy co tydzień gry na PC za darmo.

Ciekawy jest przypadek „Rodu Smoka”. Pierwszy odcinek trafił na YouTube zapewne nie bez powodu, ponieważ właśnie dzisiaj - 2 września - debiutuje przecież „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. HBO i Amazon rywalizują więc na produkcje fantasy, z czego korzystają widzowie.

Zobacz także