Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Mały człowiek, dużo zła

Slumsy, Jae-hyun.

Po kontrakcie Dług możesz od razu zająć się kolejnym pytajnikiem, który skrywa inny kontrakt niedaleko tego samego obszaru. Musisz tylko oddalić się nieco od portu, by trafić do slumsów przypominających brazylijskie fawele.

Do obszaru najlepiej dostać się z poziomu wyżej położonej ulicy. Przejdź dziurą w ogrodzeniu, a trafisz na dachy slumsów. Stąd zobaczysz już pierwszego strażnika (1).

Nie przejmuj się jednak i zejdź na uliczki slumsów. Odezwie się do ciebie Regina i dopiero ujawnisz nazwę kontraktu. Możesz przeczytać wiadomość od fixerki, żeby poznać szczegóły fabularne i wygląd celu.

Podobnie jak w Długu, tutaj też nie ma znaczenia, czy pozostajesz wykryty - a cicha eliminacja jest tu praktycznie niemożliwa ze względu na to, jak ustawieni są przeciwnicy. Dlatego gdy zbliżysz się do oznaczonego na żółto na minimapie (2) obszaru misji, zacznij po prostu walczyć z gangsterami.

Jae-hyun sam włączy się do walki, nie będzie uciekać. Rozpoznasz go z daleka po charakterystycznej, różowej broni (3). Musisz go po prostu zabić. Nie jest o wiele trudniejszy do pokonania niż jego koledzy.

Warto jednak zaznaczyć, żebyś uważał na granaty - swoje własne. Mogą tutaj przebywać cywile, których możesz niepotrzebnie zranić czy zabić, co sprowadzi na miejsce policję. Uważaj więc.

Gdy zabijesz cel, opuść obszar, by zakończyć zadanie.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Pod ścianą, leki

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Dług, zneutralizuj Blake'a

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze