Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Pod ścianą, leki

Jak rozmawiać z Kpr. Hare.

Ten kontrakt znajdziesz w Little China w dzielnicy Watson, czyli w obszarze początkowym, w którym znajduje się między innymi mieszkanie V. Opis kontraktu i nazwa ujawnią się, jak zawsze, dopiero gdy będziesz w pobliżu.

Musisz dostać się do mieszkania w jednym z bloków. Wejście do budynku jest proste, w środku dostań się na ostatnie piętro po schodach. Następnie możesz po prostu otworzyć drzwi (1), o ile masz rozwinięte zdolności techniczne. Jeśli nie, wyjdź przez okno (2).

Następnie wystarczy przeskoczyć na drugie schody pożarowe i wejść z nich do mieszkania.

Warto przeszukać cały parter mieszkania, bo jest tu trochę lootu. Główny cel jest jednak wyżej - wejdziesz tam po zawalonym fragmencie sufitu. Drzwi, które masz otworzyć, są niezabezpieczone (3) i można je po prostu otworzyć.

Gdy tylko otworzą się drzwi, wyceluje w ciebie kapitan Hare. Ważne jest, żebyś się nie ruszał, bo zacznie do ciebie strzelać i będziesz musiał go pokonać. Oczywiście jeśli chcesz, możesz to zrobić i zabrać leki z żółtej szafki na ścianie (4).

Jeśli nie chcesz zabijać mężczyzny, wybierz najpierw opcję Skoro leki nie działają..., a później Jego śmierć nic nie zmieni... i dalsze opcje dialogowe, które są umieszczone najwyżej na liście.

Nieważne jak zdobędziesz leki - jeśli to zrobisz, musisz jeszcze opuścić budynek i dotrzeć do oznaczonej skrzynki, by tam zdeponować przedmiot (5).

Skontaktuje się z tobą Regina, a kontrkat zostanie zaliczony.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Mały człowiek, dużo zła

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze