Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Dług, zneutralizuj Blake'a

Szybka eliminacja.

Dług to jeden z kontraktów od Reginy, ukrywający się pod ikoną znaku zapytania w porcie w Watson. Opis i nazwa misji pojawią się, gdy się zbliżysz, na przykład używając szybkiej podróży.

Z ulicy szybkiego ruchu musisz dostać się na dół, do budynków przy porcie. Można to zrobić szybko wchodząc na pudła przy balustradzie, a potem zeskakując po betonowych blokach na dół.

Sklep (1) to pierwszy budynek, jaki zobaczysz. To tam przebywa Blake.

Jeśli masz rozwinięte zdolności techniczne, do środka wejdziesz drzwiami po lewej stronie (2). Inne możliwości dostania się do środka, to skorzystanie z bramy garażowej, drzwi frontowych lub użycia drabiny, prowadzącej na dach budynku, z którego można dostać się do wnętrza budowli. Blake spaceruje po całym budynku, więc może być w różnych miejscach.

Warto zaznaczyć, że ten kontrakt nie zakłada wcale, żebyś zachował ciszę. Czasem Regina narzeka, gdy rozwiążesz jakąś misję w zbyt brutalny sposób - ale nie w tym przypadku. Głośne podejście i postawienie na walkę nie ma żadnych negatywnych skutków. Wrogów jest mniej niż 10, więc tym bardziej takie podejście wydaje się kuszące.

Wejdź do środka i po prostu pokonaj przeciwników - sam Blake nie jest silniejszy niż zwykli wrogowie. Pamiętaj tylko, by zabrać jego karabin (3). To LKM ze specyficznym stylem strzelania, może ci się spodobać, wtedy warto go ulepszyć.

Misja zakończy się, kiedy opuścisz teren misji po zabiciu Blake'a.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Mały człowiek, dużo zła

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Witamy w Ameryce, towarzyszu

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze