Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chwała - czy będzie 2. sezon

Informacje o kontynuacji serialu.

Południowokoreańska produkcja Netflixa szybko zyskała na oglądalności, szczególnie po wypuszczeniu drugiej części 1. sezonu. Opowieść o skrupulatnie planowanej zemście na licealnych prześladowcach to obecnie jedna z najchętniej wybieranych pozycji, która w tym momencie znajduje się w Top10 najchętniej oglądanych seriali na platformie. Czy powstanie 2. sezon „Chwały”.

  • UWAGA NA SPOILERY: Na tej stronie zdradzamy zakończenie serialu Chwała. Jeśli znalazłeś się tu przez przypadek, przejdź na stronę główną i znajdź coś fajnego do czytania.

W przypadku tego serialu, kontynuacja jest bardzo wątpliwa. Moon Dong-Eun i jej zemsta dosięgły wszystkich licealnych oprawców, którzy otrzymali karę za swoje nastoletnie czyny. Park Yeon Jin trafiła do więzienia, Lee Sa-Ra odpowie przed sądem za próbę zabójstwa przyjaciółki, Son Myeong-Oh oraz Jeon Jae-Juna zostali zabici, a Choi Hye-Jeong może nigdy nie odzyskać głosu.

Dong-Eun zemściła się na swoich prześladowcach z czasów liceum

Otwartą furtką na potencjalny 2. sezon jest historia młodego lekarza, Joo Yeo-Junga. Jak dowiadujemy się z ostatniego odcinka, stworzył on parę z główną bohaterką. Rozpoczął także pracę w więzieniu, gdzie znajduje się morderca jego ojca. Kolejna odsłona serialu mogłaby opowiadać o jego zemście na więźniu o numerze 3724.

Netflix nie podał oficjalnej informacji na temat kolejnego sezonu „Chwały”. Z pewnością oczekuje na oficjalne dane dotyczące oglądalności produkcji. Wygląda jednak na to, że w tym momencie, dokonanie zemsty na licealnej grupie przyjaciół kończy historię koreańskiego dramatu.

Streamingowy gigant ma też tendencję do zamawiania produkcji spin-offów najpopularniejszych marek. Zawsze istnieje więc szansa, że zobaczymy nową opowieść, w której znani bohaterowie pojawią się jako postacie drugoplanowe, albo być może doczekamy się remake’u zrealizowanego w realiach innego kraju, tak jak to miało miejsce z „Domem z papieru”.

Więcej o serialu Chawła:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze