Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - pamiątki #9: Ofensywa w Ardenach

Wszystkie znajdźki w dziewiątej misji.

Na poprzedniej stronie wskazaliśmy dokładną lokalizację wszystkich znajdziek dostępnych podczas misji Wzgórze 493. Idziemy dalej - pora na kolejne zadanie, tym razem przenoszące nas do Ardenów.

Znajdźkami są pamiątki - to różne przedmioty, wszystkie są niepowtarzalne. Zauważymy je w grze, ponieważ co chwilę błyszczą, co pozwala je dostrzec w ciemniejszych miejscach.

Jeżeli przegapisz jakąś znajdźkę, możesz po prostu rozpocząć misję od nowa lub wczytać ostatni punkt kontrolny. Znajdźka zostaje zachowana nawet jeżeli zginiemy niedługo po jej zebraniu.

Także w tej misji znajdziemy w sumie 3 pamiątki.


Zobacz też jak wykonać Heroiczny czyn w misji Ofensywa w Ardenach.


Pamiątka: Aparat

Wszystkie znajdźki leżą na wyciągnięcie ręki, a pierwsza to najlepszy przykład. Po scence wprowadzającej wyjdziesz z okopu z pudełkiem amunicji w rękach. Aparat znajduje się na pierwszej skale przed tobą, na lewo od rozmawiających żołnierzy.


Pamiątka: Amerykańskie skrzydła

Druga pamiątka czeka po drodze do celu, czyli do stanowiska, do którego niesiesz amunicję. Ominiesz z lewej pierwszą grupę żołnierzy wypatrujących wroga w lesie po drugiej stronie. Później trafisz na kolejnych, przy namiocie.

Pamiątka jest na prawo od żołnierza z lornetką, przy apteczce, w drewnianej skrzyni.Pamiątka: Komiks

Po zebraniu drugiej znajdźki idź dalej do celu. Omiń kolejnych żołnierzy, a po chwili powinieneś dotrzeć do stanowiska CKM-u, do którego musisz podejść, by położyć amunicję pod prowizoryczną choinką.

Komiks zauważysz po prawej stronie drewnianego stanowiska strzeleckiego, zaraz przy drzewie. Po podniesieniu znajdźki przygotuj się, bo będziesz musiał prowadzić ogień snajperski w stronę drzew po drugiej stronie lokacji.

O autorze
Komentarze