Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - misja: Ofensywa w Ardenach

Śnieg, mróz i obrona lasu.

Po scenkach wprowadzających otrzymasz proste zadanie - masz po prostu zanieść skrzynkę amunicji do stanowiska karabinu po drugiej stronie lokacji. Ruszaj więc do celu.

Kiedy położysz amunicję, sojusznicy powiedzą, byś pomógł im pokonać Niemców w lesie po drugiej stronie. Użyj swojego karabinu snajperskiego. Po pokonaniu wrogich żołnierz wracaj z powrotem, udaj się do namiotu Piersona. Po scence udaj się do konwoju, a gdy zacznie się bombardowanie, biegnij do oznaczonego ikoną zadania okopu i wskocz do niego.

Po ostrzale wyjdź z okopu i biegnij do Piersona.


Naprawa radia i lot myśliwcem

Otrzymacie zadanie dotarcia do chatki za samą linią frontu. Jest tam radiostacja, którą musi naprawić Howard. Wy musicie osłaniać sojusznika. Biegnij do szopy i strzelaj do przeciwników, którzy już zaczynają się pojawiać po drugiej stronie.

W środku pomóż wyciągnąć radio spod desek, a następnie skup się na odpieraniu atakujących. Najwięcej będzie biegło z lasu. Możesz zużyć wszystkie granaty, a co jakiś czas możesz też użyć dymnych, by zapewnić sobie chwilowy spokój z jednej strony.

Wrogowie będą atakować też z lewej

Gdy minie trochę czasu, otrzymasz polecenie wezwania wsparcia powietrznego przez radio. Zrób więc to, a przeniesiesz się za stery myśliwca. Teraz musisz zająć się walką z wrogimi samolotami.

Twój samolot wydaje się trochę lekki i potrafi mocno się rozbujać, dlatego ostrożnie z manewrami. Dookoła jest mnóstwo samolotów sojuszniczych, więc musisz uważać, by się nie rozbić.

Na początku musisz pozbyć się ośmiu Messerschmitów, a po chwili przerwy jeszcze kolejnych dwunastu. Zostaną oznaczone, gdy w nie wycelujesz. Nie strzelaj na ślepo, upewnij się, że masz na celowniku wroga, a nie sojusznika. Uważaj też ze strzelaniem, by nie trafiać we własne bombowce. Kiedy zniszczysz odpowiednio dużo maszyn, wrócisz do głównego bohatera.


Walka na froncie

Od razu zacznij wycofywać się z chatki, biegnij za towarzyszami. Po drodze zauważysz zamontowany na murku CKM - skorzystaj z niego, by przez chwilę powstrzymywać atakujących. Po chwili cel zostanie zaktualizowany, więc przesuń się na lewą flankę.

Tutaj ponownie musisz walczyć - teraz cała misja, już do końca, polega po prostu na eliminowaniu przeprowadzających ofensywę przeciwników. Na szczęście nadbiegają głównie z jednej strony, czyli z lasu naprzeciwko. Znowu możesz użyć CKM-u.

Gdy cel ponownie zostanie zaktualizowany, musisz obronić swoje czołgi. Wybierz karabin snajperski i likwiduj przeciwników z wyrzutniami, którzy zagrażają pojazdom. Później wróć do atakowania wszystkich atakujących.


Heroiczny czyn #15. Podczas walki na froncie w losowym momencie zobaczysz rannego towarzysza, którego musisz przeciągnąć za osłonę.Wreszcie otrzymasz możliwość wezwania wsparcia powietrznego, żeby dzięki temu zniszczyć wrogie czołgi. Używaj więc granatów dymnych, które otrzymasz, by wezwać bombardowanie na Panzery. Jednocześnie uważaj na wrogich żołnierzy. Po chwili musisz pobiec do Piersona. Po scence biegnij za towarzyszem, by uciec przed artylerią.

O autorze
Komentarze