Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - misja: Zasadzka

Infiltracja niemieckiej bazy.

Po scenkach wprowadzających udaj się za towarzyszami do oznaczonego miejsca, skąd obserwować będziecie drogę. Spójrz na żołnierzy po drugiej stronie drogi, a zobaczysz, kiedy zasygnalizują, że zbliżają się Niemcy.

Poczekaj, aż wrogowie wpadną w pułapkę. Kiedy zaczną wysiadać z pojazdów, zacznij strzelać. Najpierw eliminuj tych obsługujących ciężką broń. Kiedy pozbędziesz się najbliższej grupy wrogów, podążaj do przodu i zajmij się przeciwnikami przy kolejnym pojeździe - i tak aż do końca.

Po walce podejdź do Piersona, a po chwili wejdź do oznaczonej ciężarówki.


Infiltracja obozu wroga

Wysiądziesz z ciężarówki i musisz z towarzyszem zakraść się do niemieckiej bazy. Idź więc cały czas dostępną ścieżką, po chwili zacznij się skradać. Gdy wyjdziecie już w okolicę obozu, skręćcie w prawo (można też wejść z innej strony, ale polecamy naszą taktykę).

Idźcie dróżką do końca, a będziecie mogli wejść na teren bazy przez dziurę w siatce. Wejdź do pierwszego budynku po prawej i załatw po cichu mechanika przy samolocie. Uzupełnij amunicję i otwórz kratę w podłodze zaraz za skrzynką amunicji. Zejdź na dół i idź kanałem. Na końcu wyjdź, a znajdziesz się w drugim budynku.

Gdy tylko wyjdziesz, od razu przejdź na prawą stronę pomieszczenia, za skrzynie. Wychyl się po prawej i celuj pistoletem, bo zaraz przejdzie tamtędy oficer - a zabicie go to zadanie poboczne. W ten sposób wykonasz je od razu, pod warunkiem, że oddasz celny strzał w głowę. Strzel, gdy oficer będzie prawie przy wyjściu po prawej.

Potem sam opuść budynek (zignoruj innych), wybierając wyjście po prawej, najbliższe. Przejdź dalej przy murze, zeskocz niżej i zabij strażnika. Odczekaj moment - po tym, jak Zussman zabije drugiego, z przodu pojawią się dwaj wrogowie. Pozwól im się oddalić, a następnie idź w prawo, między skały i krzaki, a dotrzesz do punktu obserwacyjnego.


Osłanianie Piersona

Na miejscu wyposaż karabin snajperski i przyglądaj się bramie po prawej stronie. Gdy Pierson z drużyną staranują ją i zaczną walkę, strzelaj do wrogów. Najpierw eliminuj tych w budynkach i na dachach, a także tych, którzy są najbliżej sojuszników.

W pewnym momencie dostaniesz polecenie zatrzymania wrogiej ciężarówki - jest po lewej stronie. Musisz zabić kierowcę, a więc skorzystaj z wstrzymania oddechu, by na pewno nie spudłować. Później dalej osłaniaj sojuszników, by mogli przedrzeć się dalej. Pozbądź się szybko wroga z miotaczem ognia, gdy się pojawi.

Gdy cel zostanie zaktualizowany, biegnij za Zussmanem. Przy beczkach spotkacie sojuszników. Weź amunicję ze skrzyni i nacierajcie naprzód, gdzie na dziedzińcu baraku czekają już wrogowie. Pokonajcie wszystkich i oczyśćcie pierwszy budynek.


Heroiczny czyn #16. W pierwszym baraku musisz zabić żołnierza, który mierzy z karabinu do twojego sojusznika.Następnie skieruj się drugim wyjściem na zewnątrz, gdzie czekają kolejni wrogowie. Kierujcie się do drugiego baraku - możesz zużyć granaty, by pozbyć się kolejnych grup przeciwników. Nacierajcie w stronę wieży, która jest waszym celem.

Przed samą wieżą znajdź miejsce, by się uleczyć. Weź apteczkę od towarzysza, uzupełnij granaty, pozbądź się pozostałych wrogów i skieruj się do wejścia do wieży. Wejdź na samą górę i zlikwiduj obsługującego karabin żołnierza, po czym sam chwyć za karabin i strzelaj do wrogów, by osłaniać sojuszników na dole.

Gdy wieża się zawali, po scence jedź autem za ciężarówką z jeńcami. Po jakimś czasie zacznie się kolejna scenka i misja się zakończy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: WWII

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Komentarze