Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - misja: Ren

Ostatnie zadanie.

Po scence misja rozpoczyna się na drodze niedaleko mostu. Musicie przedostać się w stronę mostu. Ruszaj za czołgiem i towarzyszami, a przy pierwszej okazji skręć ścieżką w lewo, by zyskać trochę osłony terenowej. Już z daleka możesz próbować strzelać do wrogów na szczycie wieży.

Atakuj nacierających z drugiego końca ścieżki Niemców. Przebijajcie się do przodu. Używaj granatów, bo możesz je uzupełniać u jednego z towarzyszy. Przed mostem pozbądź się obsługi działka w wieżyczce wozu i trzymaj się za osłonami. Wyeliminuj wszystkich wrogów strzelających z wieży.

Zbliż się z towarzyszami do wieży po prawej stronie - musicie ją oczyścić z przeciwników. Najlepiej korzystać z granatów - wrzucać je na każde piętro. Wspinaj się po schodach, eliminuj wrogów. Kiedy pozbędziesz się wszystkich, zobaczysz polecenie powrotu na dół i zbiórki przy Piersonie.


Heroiczny czyn. Na ostatnim piętrze pierwszej wieży jeden z wrogów zacznie się poddawać. Nie zabijaj go, tylko mierz do niego z broni, aż się podda.


Atak i ochrona mostu

Po zbiórce na dole musicie przedostać się na drugi koniec mostu i pokonać wrogów, by zapobiec zniszczeniu obiektu. Poproś Aiello o granat sygnałowy, by wezwać ostrzał z moździerza, gdy zobaczysz duże grupy przeciwników.

Napierając dalej w pewnym momencie zostaniesz powalony siłą wybuchu. Most zostanie częściowo zniszczony. Gdy opadnie dym i kurz, musicie przedzierać się do przodu, ale uważając na dziury, by nie spaść do wody.

Uważaj na strzelców na górze

Uważajcie też na wybuchające pojazdy. Kiedy zbliżycie się do końca mostu, pojawi się wróg z miotaczem. Pozbądź się go szybko strzelając w głowę. Później podnieś upuszczony przez niego miotacz i dzięki niemu pozbądź się reszty przeciwników - także tych na parterze drugiej wieży.

Tę wieżę też musisz oczyścić, a więc zmierzaj na kolejne piętra i wyeliminuj wszystkich, pomagając sobie granatami. Po pozbyciu się wrogów z wieży ruszajcie w stronę tunelu. Użyj tu granatu sygnałowego, by pozbyć się dużej grupy wrogów przed tunelem i skręcaj w okopy po prawej stronie.

Okopami przedzieraj się do przodu, uzupełnij amunicję przy skrzynce z nabojami. Pokonaj pozostałych nazistów i przejmij kontrolę nad działem. Teraz musisz po prostu strzelać do wszystkich samolotów, które widzisz na niebie.


Heroiczny czyn. Gdy opuścisz działo, biegnij do nowego celu okopem, a spotkasz Niemca szarpiącego się z Amerykaninem. Zastrzel wroga.


Po opuszczeniu działa musicie jeszcze raz przedzierać się przez wrogów do mijanego wcześniej tunelu. Ponownie możesz skorzystać ze wsparcia moździerzy. Zużyj też wszystkie granaty. Na końcu, już przy samym tunelu, gdy pokonasz wielu Niemców i odpowiednio się zbliżysz, akcja na moment zwolni. Musisz postrzelić nacierających.

Następnie rozpocznie się scenka, po której zacznie się ostatnia, krótka misja.

Na końcu wrogowie będą szarżować prosto z tunelu


Epilog

Epilog Call of Duty: WW2 to krótki rozdział, w którym po prostu idziesz od punktu do punktu. Nie będziemy go tutaj dokładnie opisywać, bo dobrze przeżyć to bez żadnej pomocy - a nie ma tutaj żadnych wyzwań, znajdziek, sekretów czy trudnych momentów.

Na spokojnie przyglądaj się okolicy, w obozie podejdź tam, gdzie są towarzysze. Później, w lesie, podążaj cały czas jedyną dostępną ścieżką, a dobrniesz do finału. W odpowiednim momencie musisz tylko raz strzelić do oficera SS.

O autorze
Komentarze