Skip to main content

Call of Duty prawie jak World of Warcraft. Modern Warfare 2 dostanie raidy

Pierwszy taki tryb w historii serii.

Już 14 grudnia Call of Duty Modern Warfare 2 otrzyma nową aktualizację, dodającą do gry raidy, czyli unikalną rozgrywkę PvE, nieznaną dotąd w historii serii.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego bloga Call of Duty, „raidy to ostateczne wyzwanie PvE dla grup trzech graczy, łączące elementy skradania, akcji i rozwiązywania wyzwań logicznych”. Tryb postawi na taktyczne oraz immersywne podejście, wymagając od gracza umiejętności współpracy z innymi członkami drużyny.

Studio Infinity Ward nie zdradziło wielu szczegółów odnośnie samej rozgrywki. Na ten moment wiemy jedynie, że „komunikacja oraz odpowiednia koordynacja będą kluczowymi elementami trybu”. W ramach rekompensaty otrzymaliśmy jednak pełen akcji trailer, zapowiadający darmową aktualizację.

Co ciekawe, firma Activision już jakiś czas temu informowała, że pierwszy rajd skupi się na rozwinięciu historii z Modern Warfare 2. W trybie pojawią się więc postacie znane z fabuły gry.

Dla przypomnienia, Call of Duty Modern Warfare 2 trafiło na rynek 28 października i zebrało całkiem pozytywne oceny, głównie za sprawą dobrze poprowadzonej kampanii fabularnej. W tytuł zagramy na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Read this next