Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare z płytą Infinite Warfare - nowe detale

Activision potwierdza.

Wczoraj informowaliśmy o nietypowym zapisie na nowej stronie internetowej Call of Duty, mówiącym o tym, że remaster Call of Duty: Modern Warfare zadziała tylko z płytą Infinite Warfare w napędzie.

Przypomnijmy: „drobnym drukiem” napisano, że „Modern Warfare Remastered dostępne będzie do pobrania (by grać w Modern Warfare Remastered, w napędzie musi znajdować się dysk)”.

Wszyscy kochają Crash

Teraz Activision zdecydowało się oficjalnie potwierdzić te doniesienia, precyzując informacje w witrynie z pytaniami i odpowiedziami.

Jak się dowiadujemy, w przypadku zakupu Call of Duty: Infinite Warfare w wersji pudełkowej na PS4 (wydania Legacy i Legacy Pro), Modern Warfare Remastered będziemy musieli w całości pobrać z PlayStation Network.

Jeśli decydujemy się na kopię Call of Duty: Infinite Warfare w wersji pudełkowej na Xbox One (wydania Legacy i Legacy Pro), Modern Warfare Remastered zainstalujemy z płyty, choć konieczne będzie pobranie części danych z sieci.

W obu przypadkach do włączenia Modern Warfare Remastered konieczne będzie umieszczenie płyty Call of Duty: Infinite Warfare w napędzie.

Jeśli mowa o wersji PC, to w pudełku wydania Legacy znajdziemy jeden klucz, aktywujący na Steamie jednocześnie Call of Duty: Infinite Warfare i Modern Warfare Remastered. Nie jest jednak jasne, czy dane do instalacji znajdą się na płycie, czy konieczne będzie pobieranie.

Skąd takie ograniczenie? Tego wydawca nie podaje, ale część fanów sugerowała, że Call of Duty: Infinite Warfare kupuje właśnie dla kodu na odświeżone Modern Warfare i zamierza zostać przy remasterze, natychmiast odsprzedając najnowszy tytuł. Wymóg włożenia płyty do napędu skutecznie to uniemożliwi.

Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze