Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare z ciekawym nawiązaniem do MW3

Paradoks czasowy w remasterze.

Kampania Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępna na PS4 (tutaj opisujemy, jak zagrać przed premierą), a gracze odkryli interesujący Easter Egg, prowadzący do zdobycia nowego osiągnięcia.

Uwaga na spoilery poniżej.

Bez Makarowa nie ma masakry na lotnisku w Modern Warfare 2

Osiągnięcie The Time Paradox (pol. Paradoks czasowy) to nowość dodana właśnie w remasterze. Celem jest zabicie Władimira Makarowa.

Jak pamiętają fani cyklu, postać ta jest naszym głównym przeciwnikiem w Modern Warfare 2 i 3, więc zabicie jej w Modern Warfare 1 sprawia, że zaburzamy linię czasową serii.

W Modern Warfare 3 jest jedna scena „wspomnieniowa”, w której wracamy na teren pamiętnego scenariusza Jeden strzał, jeden trup z MW1, ale będąc teraz po drugiej stronie akcji.

Makarow i postać gracza z MW3 - Juri - siedzą w jednym z samochodów podczas misji snajperskiej, ale o tym dowiedzieliśmy się dopiero w kolejnych grach. W czasie tworzenia MW1 nikt nie myślał jeszcze o jeepie, gdzie znajdują się postacie z następnych odsłon.

Możliwość odświeżenia gry dała teraz deweloperom szanse na naprawienie „błędu" i wprowadzenie ciekawego Easter Egga oraz osiągnięcia. Zamiast zabić najpierw Zachajewa, możemy zastrzelić więc Makarova, psując linię czasową.

Całość prezentuje materiał wideo od kolegów z Wielkiej Brytanii:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ukaże się 4 listopada, jako dodatek do zamówień Call of Duty: Infinite Warfare w edycjach Legacy i Legacy Pro.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze