Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 - odblokowania zbrojowni

Jak działa ten system i śledzenie wyzwań dnia.

Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) zmienia typowe dla serii podejście do odblokowywania przedmiotów. Niektóre uzyskuje się co prawda standardową metodą, czyli poprzez awans na wymagany poziom, ale całkiem sporo zdobywa się poprzez odblokowania zbrojowni. Na tej stronie dowiesz się, jak działa ten system.

Jeśli przy jakimś przedmiocie do odblokowania widzisz zieloną ikonę [1], to znaczy, że można go odblokować tylko poprzez odblokowania zbrojowni.

  • UWAGA: odblokowania zbrojowni otwierają się dopiero po osiągnięciu 25. poziomu. Przed 25. poziomem w ogóle nie będą dostępne.

Poprzez odblokowania zbrojowni uzyskujemy różne bronie, dodatki, ulepszenia polowe, a nawet nagrody za serię. Zablokowane zbrojownią są nawet tak podstawowe przedmioty, jak semtex, czyli granat przylepny.

Odblokowania zbrojowni wymagają od ciebie ukończenia wskazanej liczby wyzwań dnia. Kiedy to zrobisz, będziesz mógł dodać przedmot do wyposażenia. Zanim jednak zaczniesz wykonywać wyzwania, musisz aktywować dane odblokowanie, żeby zrealizowane wyzwania się zaliczały.

Aktywacja odblokowania

  • Aby aktywować odblokowanie, czyli rozpoczać naliczanie dziennych wyzwań dla danego przedmiotu, musisz wybrać dany przedmiot. Najłatwiej zrobić to, korzystając z opcji „Wybierz nowe wyzwanie otwierania zbrojowni” [2] w głównym menu multiplayera.
  • Zobaczysz tu listę, podzieloną na kategorie [3]. Wybierz tu przedmiot, który chcesz odblokować. Możesz dodawać dodatkowe przedmioty do kolejki lub je usuwać.

Wykonywanie wyzwań dnia

  • Aby odblokować śledzony przedmiot, musisz wykonać wskazaną liczbę wyzwań dnia. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na karcie wyzwań dnia [4] w głównym menu multiplayera. Tę kartę możesz też przejrzeć, wchodząc w meczu w menu pauzy.
  • UWAGA: nie chodzi o to, żeby ukończyć wskazaną liczbę wyzwań dziennych w ciągu jednego dnia. Zrealizowane wyzwania dzienne będą się sumować. Jednego dnia możesz wykonać jedno, a drugiego dwa - i tym samym odblokujesz przedmiot, który wymagał trzech wyzwań.
  • Jeśli dodałeś przedmioty do kolejki, to po zdobyciu odblokowania automatycznie wskoczy kolejny przedmiot do śledzenia.

Wyzwania dzienne odświeżają się co 24 godziny o godzinie 6:00 rano czasu polskiego.

WSKAZÓWKA: Tryb Zombie też ma swoje wyzwania dnia, które także wliczają się do postępów odblokowania zbrojowni. Wliczając dodatkowe wyzwania, które pojawiają się po realizacji trzech podstawowych, maksymalnie możesz wykonać 8 wyzwań dziennych w Modern Warfare 3 (4 z trybu mutiplayer i 4 z Zombie).

WSKAZÓWKA #2: pamiętaj, że możesz ułatwić sobie odblokowanie niektórych broni dzięki trybowi Zombie. Zamiast mozolnie wykonywać wyzwania dzienne, niektóre egzemplarze możesz po prostu wynieść z mapy, a wtedy staną się twoje na stałe.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze