Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 - najlepsze killstreaki, nagrody za serie

Które warto wybrać.

Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) oferuje całe mnóstwo nagród za serię - czyli killstreaków - i wcale nietrudno się w nich pogubić. Na tej stronie podpowiemy ci jednak, które nagrody są najlepsze.

Killstreaki w serii Call of Duty działają tak, że wybierasz sobie trzy z nich, przy czym trudność zdobycia każdego z nich dobierasz sobie sam. Niektóre nagrody za serię zdobywa się już po 4 zabójstwach bez porażki, a najtrudniejsze - dopiero po 15.

Poniżej znajdziesz najlepsze propozycje killstreaków z każdego poziomu, ale musisz sam ocenić swoje umiejętności i potencjał zdobycia wskazanej liczby zabójstw - a następnie dobrać trzy killstreaki na swoje możliwości. Innymi słowy, jeśli bardzo rzadko udaje ci się osiągnąć 10 zabójstw bez śmierci, to szkoda marnować np. dwa miejsca na nagrody za 10 i 12 zabójstw.

Najlepsze killastreaki w Modern Warfare 3 na każdym poziomie

4 zabójstwa:

  • BSP - podstawowa nagroda, znana każdemu fanowi Call of Duty. Jest niezła, ale jednocześnie pamiętaj, że korzysta z niej mnóstwo graczy - a gdy ktokolwiek z drużyny aktywuje radar, też będziesz z niego korzystał. Może więc lepiej postawić na coś innego?
  • Dron moskit - nowość w serii i kandydat do najlepszego killstreaka za 4 zabójstwa. Rzuć tego drona na otwartej, często uczęszczanej przestrzeni i czekaj na darmowe zabójstwo.

5 zabójstw:

Pakiet wsparcia - świetna propozycja, szczególnie dla graczy, którzy mają trudność ze zdobyciem większej liczby zabójstw i tym samym skorzystania z najlepszych killstreaków. W skrzynce znajduje się losowa nagroda za serię, być może również bardzo cenna. Szanse są tym mniejsze, im lepsza jest nagroda, ale dla nieco słabszych graczy może być to jedyna metoda na doświadczenie potężnych killstreaków na własnej skórze.

6 zabójstw:

  • Pocisk manewrujący - klasyka Call of Duty. Kontrolujesz spadający z nieba pocisk o ogromnej sile rażenia, w dodatku mając podświetlonych przeciwników na mapie. Celuj w ich największe grupy i pamiętaj, by się gdzieś schować, zanim uruchomisz tę nagrodę, bo podczas sterowania pociskiem jesteś bezbronny.

7 zabójstw:

  • SBP - wzywasz 3 odrzutowce zrzucające bomby na wskazane obszary. W kategorii siedmiu zabójstw jest to w większości przypadków najlepszy killstreak.

8 zabójstw:

  • Śmigłowiec patrologwy - ten śmigłowiec nie tylko atakuje pobliskich wrogów, ale też wskazuje ich pozycje. Może być tym samym świetną furtką do kontynuowania serii zabójstw i zdobycia jeszcze lepszego killstreaka.
  • Wheelson-HS - opcja dla nieco mniej doświadczonych graczy. Kontrolujesz niewielki (i średnio zwrotny) pojazd z działkiem, które rozrywa wrogów na strzępy. Minusem jest fakt, że Wheelson jest dość wolny, a rozłożenie go w nieodpowiednim, opustoszałym miejscu może spowodować, że nie zapewni ci zbyt wielu zabójstw.

10 zabójstw:

  • Odrzutowiec VTOL - killstreak, którego nienawidzą wszyscy... oprócz osoby przyzywającej i jego drużyny. Bardzo potężny odrzutowiec, który zmusza wrogów do krycia się w budynkach, a wszystkich nieostrożnych zabijając w kilka sekund.

12 zabójstw:

Strzelec śmigłowca - zdecydowanie najlepszy killastreak za 12 zabójstw, o ile jesteś w stanie tyle zdobyć. Ostrzeliwujesz całą mapę z pokładu krążącego po niebie śmigłowca.


15 zabójstw:

  • Kolos - jedyny killstreak na tym poziomie, więc wyboru nie ma, natomiast Kolos jest z pewnością przepotężną nagrodą za serię. Przywdziewasz pancerz i ostrzeliwujesz wrogów z powierzchni ziemi z miniguna, swobodnie się przemieszczając.

Pamiętaj, by dobrać killstreaki do swoich możliwości. Najlepsza metoda? Zastanów się, do jakiego progu zabójstw docierasz przy maksymalnym skupieniu i wysiłku (i odrobinie szczęścia), i ten próg przyjmij jako ostatni. Następnie dobierz wcześniejsze dwa killstreaki, które mogą pomóc ci w zdobyciu tego trzeciego.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze