Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 2 - w maju premiera na PS Vita

AKTUALIZACJA: 28 maja w Europie.

Aktualizacja (09.05.2014): Sony sprecyzowało na Twitterze, że kooperacyjna strzelanka Borderlands 2 zadebiutuje na PlayStation Vita w Europie już 28 maja. Dotychczas podawano tylko datę dla Stanów Zjednoczonych.

*

Oryginalna wiadomość (09.04.2014): Borderlands 2 ukaże się na PlayStation Vita w maju tego roku - ogłoszono na oficjalnym blogu PlayStation.

Gracze ze Stanów Zjednoczonych będą mogli kupić grę od 6 maja w zestawie z konsolą, a od 13 maja w wersji cyfrowej. W przypadku Europy nie podano szczegółów na temat podobnej oferty. Nie znamy też dokładnej daty debiutu.

Zobacz także: poradnik i opis przejścia Borderlands 2 - kompletna, obszerna solucja do gry, ze wszystkimi sekretami

Razem z podstawową wersją tytułu otrzymamy sześć dodatków DLC: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty, Mr. Torgue's Campaign of Carnage, klasy postaci Psycho i Mechromancer oraz Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 i bonusy z edycji kolekcjonerskiej.

Dla wersji przenośnej przygotowano także wsparcie dla funkcji Cross Save, umożliwiającej przeniesienie zapisanych stanów gry ze stacjonarnego PlayStation 3 i z powrotem.

Poniżej nowy trailer i kilka screenów:

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Borderlands 2

PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze