Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Betrayer, gra twórców F.E.A.R. i No One Lives Forever, ukaże się 24 marca w pełnej wersji

Stylowa produkcja z akcją w 1604 roku.

Betrayer, debiutancki projekt studia Blackpowder Games zadebiutuje na Steamie w pełnej wersji już 24 marca, po kilku miesiącach spędzonych w programie Early Access.

Cenę ustalono na 20 dol. (ok. 61 zł). Nie znamy jeszcze kwoty w euro. Platformy docelowe to wyłącznie PC. Jeszcze przez tydzień grę kupić można we wczesnej wersji, za 14 euro (ok. 59 zł), co zagwarantuje później dostęp także do pełnego wydania.

Studio Blackpowder Games zostało sformowane przez byłych pracowników Monolith Productions, odpowiedzialnych w przeszłości między innymi za strzelanki F.E.A.R. czy No One Lives Forever.

Akcja Betrayer toczy się w 1604 roku, w amerykańskiej dziczy, pełnej brytyjskich żołnierzy, którzy powstali z okolicznych grobów. Gracz rozwiązuje zagadkę nieumarłych, szukając artefaktów rozrzuconych po czarno-białym świecie. Kluczowe obiekty podświetlane są krwistą czerwienią.

„Od premiery F.E.A.R - 10 lat temu - nie mogliśmy się doczekać przygotowania produkcji koncentrującej się na graczach, stawiającej na eksplorację i odkrywanie tajemnic, z minimalnym prowadzeniem za rękę” - napisał dyrektor kreatywny Craig Hubbard w informacji prasowej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze