Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Berserk and the Band of the Hawk w filmie z rozgrywki

W angielskiej wersji.

Koei Tecmo opublikowało w sieci zapis prezentacji gry Berserk and the Band of the Hawk z imprezy Comic Con w Londynie, ze spojrzeniem na mroczną oprawę i sporo akcji.

Produkcja - w stylu Dynasty Warriors - zadebiutuje w Europie w przyszłym roku. Datę premiery na PC, PS4 i PS Vita ustalono na 24 lutego.

Podręczna armatka

Całość bazuje oczywiście na mandze „Berserk” autorstwa Kentaro Miury. W grze odtworzona zostanie linia fabularna Golden Age, czyli spotkanie szefa grupy najemników - Griffitha - oraz legendarnego wojownika, Gutsa.

Band of the Hawk to kluczowa grupa najemników, starająca się stworzyć własne królestwo.

Nie zabraknie też wydarzeń znanych jako The Hawk of the Millennium Arc, z największymi bitwami toczonymi przez Band of the Hawk - przeciwko ludziom i demonom.

Za prace odpowiada studio Omega Force, słynące właśnie z cyklu Dynasty Warriors - nie zabraknie więc przedzierania się przez hordy wrogów.

Na potrzeby gry pożyczono sekwencje animowane z filmów z cyklu Berserk, powrócą też ci sami aktorzy. Głównym bohaterem będzie Guts, ale gracze będą mogli poprowadzić także inne postacie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły